Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 1,5 honap utan...

Szerintetek 1,5 honap utan nagyon korai hazassagon es kozos jovon gondolkozni?

Figyelt kérdés
2,5 honapja ismerjuk egymast, de nagyon szerelmesek vagyunk. Tervezzuk, hogy 1-2 even belul veszunk kozos kertes hazat es mar az eskuvon is gondolkodunk.
2015. okt. 15. 23:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagytok mar gyerekek.


Amugy gondolkodni soha nem korai semmirol.

2015. okt. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan...3 hónap után kérte meg a kezem a párom. Megismerkedésünk után 9 hónappal összeházasodtunk. Ennek 20 éve...

Más meg 15 év együttélés után akar papít és egy év múlva válik.

Csak tőletek függ, jó ötlet-e; és csak rajtatok múlik, mi lesz belôle.

2015. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%
Ó és 19 voltam, a férjem 24.
2015. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Mivel már mindketten benne vagytok a korban, abszolút nem korai ilyesmin gondolkodni. Meg gondolom utána még gyereket is szeretnétek. Szóval hajrá, viszont a megvalósítással tényleg várjatok még egy kicsit. Ennyi idő alatt csak a jó oldalát látod a párodnak, azt nehéz megítélni, hogy milyenek lennének vele a szürke hétköznapok. Mert ugye azok is lesznek. A helyetekben minél hamarabb összeköltöznék, hogy lássam, tényleg mennyire passzolunk össze. Lakva derül ki sok minden. Mielőtt közös házat vesztek, azért legyen némi tapasztalatotok az együttélésről.
2015. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Én megismertem októberben a párom, novemberben eljegyzett, megjegyzem én is néztem mint hal a szatyorban. Decemberben össze költöztünk, mivel megbeszéltük hogy nem védekezünk, mert ha jön a baba is, akkor sincs semmi, mi szeretettel várjuk, Kiderült december végén a karácsonyi ajándék :) Júniusban összeházasodtunk, azóta is boldogok vagyunk, mindenkinek a mi kapcsolatunk az ideál. Én 22, a Férjem 26 volt ekkor. Nálunk nincsenek viták, azaz nem olyan durva, mi megtudjuk beszélni ha valamelyikünknek van valami problémája. A Kisfiam is egy kiegyensúlyozott gyerek, az apja sokat foglalkozik vele, nem riadt meg az elején sem tőle, és a felelősségtől. Eljárunk egy éjszakára wellnessezni, kettesben lenni, míg a segítőkész anyósnál aludhat a gyerek. A mai napig sem tompult bennem a Férjem iránt érzett szerelem. Inkább egyre jobban szeretem :) én most 26vagyok :)
2015. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%

Mi 2 hónap után költöztünk össze egyetemistaként és akkor tudtam, hogy majd úgyis ő lesz a férjem és beszélgettünk róla, hogy majd egyszer.


Tényleg ő lett a férjem, viszont jó 2,5 éve együtt voltunk az esküvőkor.

2015. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%
Ti dolgotok. De ajánlott együtt élni 1-2 évet esküvő , lakás/ház vásárlás előtt. Ott tudod meg 100% ban milyen az ember.
2015. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mivel nem holnap akartok esküdni, miért lenne korai, hogy 1-2 ÉV MÚLVA! akartok házasodni?? Ha közösek a célok és nincs megjátszás, akkor akár most is egybekelhetnétek, én tuti nem várnék két évet ebben a korban. Inkább legyetek minél többet együtt, hogy megismerjétek egymást minden helyzetben, családot is és hajrá a közös élet felé!
2015. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%

A második randin beszéltük ezt meg a nejemmel. Én 24 voltam, ő csak 20 éves. A szerelem nagyon nagy volt. Abban az évben össze akartunk házasodni, de csak eljegyzés lett más okok miatt, az esküvő 3 évvel később történt. Már 18 éve vagyunk házasok, 3 gyerekkel.


Nem korai, ha elég erős a szerelem!


46/F

2015. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%

Ez kortól függetlenül is nagyon kevés idő.

Ennyi idősen már tudhatnátok mindketten, hogy ez a kezdeti őrülten nagy szerelem csak egy gyufaszák fellobbanása, és a következő években az idő előre haladtával jócskán alább hagy majd a lángolás.


A legtöbben azért válnak el véleményem szerint, mert olyan hülyék hogy a szerelmes időszakban házasodnak össze, majd amikor az alább hagy fogalmuk sincs hogy mit keres mellettük a másik és miért ment hozzá. A szerelem nem életre szól. A szeretet, a megbecsülés, tisztelni a másikat a kitartásáért, odaadásáért, leleményességéért, elköteleződéséért, stb... Legjobb barátnak lenni a valóban jóban és rosszban. Ne ez kell a házassághoz.


Bocsánat hogy hosszúra nyúlt. Nézz a kapcsolatotok mögé, ha ez csak egy nagy szerelem akkor ne házasodjatok össze. A többit meglátni meg sokkal több idő kell, még alig éltetek át együtt valamit. Gondolom még csak jót... Gyerekes amúgy.

2015. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!