Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek? Eloszor is...

Szerintetek? Eloszor is szerintetek tul korai mar most a karacsonyi ajandekokon gondolkozni?

Figyelt kérdés

Mit vegyek egy 4 eves kislanynak,akkor 1,5 eves kisfiunak es a tesojuknak aki akkor lesz 9 honapos(kislany)?

A 4 evesnek eloszor is vmi. babara gondoltam csak nem tudom milyen kellene(nem barbie es nem monster high) es a kedvence a a maja a mehecske es minnie eger,vmi suti gyurmara is gondoltam amit meg lehet enni de nem vagyok biztos az ehetosegben,a kisfiunak semmit nem tudok talan h a bob mestert es a mickey egeret szereti es a 9 hosnak a micimackot imadja neki arra az altato kutyushugira gondoltam egy ajandeknak merthogy tobbet is veszek nekik ja es ruhat mindenfelekeppen,mert a h &m c &a f &f zara next az nagyon szupi csak h vmi otlet h ezekrol a helyekrol milyen ruhat ajanlotok koszi elore is sok valaszt varok 😉

�😉



2014. nov. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az első kérdésedre a válasz: NEM! Sok ismerősöm már meg is vette őket :D

Nekem akkor lesz 4 a lányom, előtte lesz a szülinapja, és a névnapja is, ráadásul 2 részről kell beszereznem az ajándékokat.

Nálunk lesz Lego duplo, mesekönyvek. Ötletem van, de nem tudom, mit tudok megvalósítani. Könyvek, mert imádja őket. társasjáték(ok), pötyi, gyöngyfűző készlet, gondolkodtam ötödölőn,illetve sokszor mondja az aquabeads gyöngyöket is. Ja, és valami hangszert. :D

Másfél éves fiúnak autók, autópálya, azt hiszem már van nekik való golyópálya is, fa kirakó, fa vonatszett, Bob mesteres ruha, tanulókutyus esetleg?

9 hónaposnak valami készségfejlesztő/ zenélő játékot vennék

2014. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg habtapit, de az gondolom, van már :) Nálunk 1 éves volt a lányom, a következőket kapta: zenélő méhecske, xilofon, formabedobó kocka.
2014. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi 😘akkor szerintem en is elkezdek a gyerekeimnek keresgelni,habtapi tanulo kutyus es hugi van favonat es hozza palya is,az en lanyom is szereti a konyveket abban is gondoljozom meg tarsasban is,tudsz vmi konkret 4 evesknek valo tarsasjatekot ami szerinted jo?es 9 hosnak vmi konkret?a te lanyodnak milyen babaja van? es a bob mesteres ruha tetszik majd utana nezek ja es a edible sweet art rol nem tudsz vmit? az az eheto gyurmas 😉
2014. nov. 10. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

9 hósra ötletem sincs :( Nem hallottam még arról, amit írtál.

Társas: Bogyó és babóca-úton az oviba ( vagy bármelyik a 4-5 féléből..), most divat az Éhes vizilovak, Lotti Karotti, Colorama ( ez nem biztos, hogy jó 4 évesnek), Riszáló százlábú ( bár ez már régebbi), stb..

Itt van választék bőven:

[link]

2014. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Babája nem sok van, összesen 5-6 db. A legtöbb sima, egyszerű baba, egyhez volt etetőtálka 2 doboz étel ( természetesen üres), és kanál. Egy másik pedig zenélő, 9 "funkciója " van. hasát kell megnyomni, akkor mondja, hogy szia, pápá, mindenféle hangokat ad ki, valamint sír...

Nem kötötte le egyáltalán :D Ja, meg van memóriajátéka ( most kedvence a solo kártya) volt már kedvenc a kirakó is, játékkonyha.. Illetve valószínűleg kap lego duplot is.

2014. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi megegyszer 😘varom a tobbi valaszt 😃😃
2014. nov. 12. 19:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Auchanbol nem tudtok vmi jot ajanlani?

A 4 evesemnek biztos lesz egy baba szerintetek chou chou,baby born,vagy baby annabell a jobb?vagy esetleg mas babamarka?es ezeken belul melyik?mert annyi van es nem tudom melyik lenne a megfelelo,aztan kisfiamnak szerintem lesz egy tanulo maki,kicsilanykamnak pedig a szundipajti kutyushugi biztosan 😊mas otletek?

2014. nov. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!