Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát, baráti család,...

Legjobb barát, baráti család, vagy csak megjátszotta?

Figyelt kérdés

Évek óta jóban vagyunk egy családdal,összejárunk stb..

Úgy alakult,hogy a gyermekemnek sürgősen donor kellett(nem írom le miért,nem ide tartozik).Kezdődött a kálvária.Kórház,utókezelések,és nem tudom mikor lesz vége.A baráti család le sem tojja már a lányomat,minket sem.Oké,4 hétig kórházaztunk,de addig sem hívott fel.Nem tudják elfogadni,hogy donortól kapott valamit.Kell nekem ez a barát?Keressem én őket?Bocsi,lehet zavaros lett.


2010. márc. 17. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudják elfogadni, hogy donortól kapott valamit? Jehovák talán? Ezt nem értem
2010. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát az ilyen "barát". Ilyeneket bármikor találsz! Nekik kéne érdeklődni a gyermeked állapotáról, ez a minimum.
2010. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne jehovák,csak bunkók.Legalábbis napról napra jobban ezt gondolom.3 percre laknak tőlünk.És tudják,hogy mi hetekig még nem mehetünk ki,de látogatók jöhetnek.Annyira jól esett volna,ha megkérdezi,hogy figyelj,kértek friss zsömlét reggelire,felvigyem?Titkolnom kellene az átültetést,mert sokan elfordulnak ezért tőlünk?A lányom nem tehet róla,hogy betegen született.
2010. márc. 17. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne titkolnod. De honnan tudod, hogy ellenzik a donorságot? Ha ez igaz, akkor rettentően primitív emberek lehetnek.
2010. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
meg vok döbbenve! azért kerülni, utálni vkit, mert donortól kapott szervet?Ráadásul egy gyereket? Ilyet én még nem hallottam.Ha tényleg így van,- mert azért kérdezd meg tőlük, hogy tényleg ez-e a bajuk- akkor sürgősen elfelejteném még azt is hogy valaha ismertem őket! Most inkább a gyerekre koncentrálj, hogy ő minél előbb felgyógyuljon, ezt a gondot hagyd későbbre. Mielőbbi gyógyulást kívánok a kislánynak!:)
2010. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosra,csak amikor szóbajött,hogy ez lehet egy megoldás,akkor állandóan azt kérdezgette,hogy komolyan egy halottól lesz?Csak e miatt gondoltam.Végül is bajban ismerszik meg a barát.Nem is hülyeség ez a mondás.
2010. márc. 17. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A párom is volt donor. A családon belül adományozott, és volt aki megszólta. -mert természet ellenes, stb. A legdurvább, hogy a gyerek anyja azt nem mondta neki soha, hogy köszönöm.

Nem érdekelte, nem tartotta hős tettnek. A gyereked érdekét nézd, ne egy ilyen "barátét".

2010. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek, akik elítélik a donorságot/átültetéseket kíváncsi vagyok mit szólnának ha a saját gyermekük egyetlen esélyéről lenne szó! Hagynának szegényt meghalni csak nehogy változtatni kelljen az elveiken? Édesapám már 10 éve halott volna, ha nem létezne szervátültetés.
2010. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülj,hogy meg szabadultál töle!

Van is egy közmondás,nem tudom szó szerint:Bajban tudod meg ki a barát! Jó egészséget kivánok gyerekednek!

(Eleve buta a barátnö ahogy a kérdése is tükrözi.)

2010. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet adok még nekik időt(jelzem 7 hete volt a műtét).Hátha átgondolják.Csak hát a lányom nagyon várja őket már,hogy jön a kis barátnője játszani.Semmilyen jele nincs a lányomon,hogy átültetése volt,se cső,se semmi.Erre sem foghatja.Csinálhat is szinte mindent.
2010. márc. 17. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!