Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barát, baráti család,...

Legjobb barát, baráti család, vagy csak megjátszotta?

Figyelt kérdés

Évek óta jóban vagyunk egy családdal,összejárunk stb..

Úgy alakult,hogy a gyermekemnek sürgősen donor kellett(nem írom le miért,nem ide tartozik).Kezdődött a kálvária.Kórház,utókezelések,és nem tudom mikor lesz vége.A baráti család le sem tojja már a lányomat,minket sem.Oké,4 hétig kórházaztunk,de addig sem hívott fel.Nem tudják elfogadni,hogy donortól kapott valamit.Kell nekem ez a barát?Keressem én őket?Bocsi,lehet zavaros lett.


2010. márc. 17. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
várni?ne haragudj ezek barátok?még az ellenségem is kedvesebb velem.a barátok azért barátok mert jóban rosszban melletted állnak.főleg rosszban.nem értem mi bajuk lehet de valami nincs rendben náluk.a kislányodat azt hiszem az remélem jól van és millió puszit küldök neki és jobbulást.2 gyermekes anyuka
2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ismersz más kis gyerekes családot,hívj meg neki játszani.Mikortól mehet újra ki?
2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!