Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az unokatestvére...

Beleszerettem az unokatestvérembe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nyáron egy hétig az unokatestvéremmel együtt a mamánknál voltunk.Rengeteg időtt töltötünk együtt és azóta is egyre gyakrabban találkozunk(nem ketten,hanem az és az én családom).Már nyáron is észrevettem,hogy túlságosan is kedves hozzám,ha elmegy mellettem megpuszil,megsimogat.Aztán mikor legközelebb találkoztunk mindíg az ölébe ültetett,ha egymás mellett fekve néztük a tv-t odahúzott magához.Folyamatosan ölelget.Egyszerűen vibrál kötünk a levegő.(Sajnos)ez nekem nagyon tetszik.

Már a szüleink is észrevették,tettek egy-egy megjegyzést. :S

Beleszerettem.Most,hogy nincs itt olyan,mintha hiányozna egy hatalmas darab belőlem.

Mi tegyek?

Egyébként 5 év korkülönbség van köztünk.Ő 18/F én 13/L.


2010. márc. 17. 15:14
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért!
2010. márc. 17. 15:16
 2/33 Neszivass ***** válasza:
97%

Felejtsd el!


Ő meg egy kanos fiatal srác, vélhetően túlfűtött érzelmekkel. Okos dolog nem lehet belőle, csak szívás.

2010. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Gyorsan felejtsd el!!!!!!!!!
2010. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Felejtős.13 évesen amúgy is felejtős minden ilyesmi.
2010. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
89%

Az én nagymamám és nagypapám első unokatestvérek,beleszerettek egymásba,és született 4 gyerekük. Nagyanyám azzal védekezik,hogy akkor régen ez teljesen normális dolog volt,hogy unokatestvérek összeházasodtak.Mondanom sem kell,hogy mind a 4 gyereknek(köztük apámnak is)egészségügyi bajaik vannak,de az orvos szerint nem biztos,hogy feltétlen a rokoni kapcsolat az oka.

Igazából ez nem normális dolog,hogy unokatestvérek szeretik egymást.Vigyázz,nehogy ODÁIG fajuljanak a dolgok...nem egészséges.Dehát egy fiatal lánynak/fiúnak hogy lehetne hatni az érzelmeire ebben a korban?

2010. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Egyébként nem olyan mint a legtöbb fiatal,nem szokott csajozni sem,komoly és kedves.

Nagyon nehéz lesz elfelejteni,ha egyáltalán megtudom tenni. :S

2010. márc. 17. 15:20
 7/33 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok..kerüld el ha egy mód van rá.....
2010. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még kislányként gondol rád,hisz az vagy! Felejtsd el! Pl te egy 8-9 éves rokonoddal nem ezt tennéd? Hogy babusgatnád??

A lényeg: Felejtős!!!

Bye

2010. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Elég ritkán látom,havonta talán egyszer vagy més annyiszor se,de az érzés sehogy sem gyengül,mindinkább erősödik.
2010. márc. 17. 15:22
 10/33 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb találkotunk majdnem megcsókolt,csak anyum pont bejött a szobába.Egyébként van másik unokahuga is 8 éves és ő vele nem így viselkedik,természetesen kedves hozzá is,de...
2010. márc. 17. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!