Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az unokatestvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az unokatestvérembe. Szerelmes vagyok, de ő másba szerelmes, de a csaj nem akar tőle semmit. Mennyi az esély, h ő is szerelmes? Sokat beszélgetünk és azonos az érdeklődési körünk.

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért vérrokonba ne szeress bele, vagyis szeretheted de komolyabb dolog nem jó ha lesz köztetek.
2008. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De annyira szeretem... Végül is nem tiltja a törvény, ugye?
2008. dec. 10. 21:22
 3/15 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező,nem ajánlatos ilyet tenni,valószinűleg próbálsz olyan lenni,mint ő,nem sokra mehetsz vele szerintem.És nem kellene ezt tovább fokozni,mert netalántán kiderüla családban,akkor annak kellemetlen vége is lehet...te meg keress magadnak egy értelmes normális egyszerű srácot,aki észrevesz téged...:)
2008. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is szerettem már bele unokatesómba és ugy,h ő is szeretett engem...de volt eszem és nem jöttem vele össze pedig ő benne lett volna..!Nagyon soka szenvedtem de tul vagyok rajta és egy boldog párkapcsiban élek(nem rokonnal:D)szóval inkább próbáld meg elfelejteni!
2008. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem is lesz más....próbáld meg ne szereti, nagy gáz lehet, törvény nem tiltja, de vérrokonal együttlenni...első válaszoló vagyok.mennyi éves vagy??
2008. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2008. dec. 10. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
hmmmm még nagyon fiatal vagy, tényleg ne szeresd enm lenne jó vége, ismerkedj barátkozz, s biztos lesz olyan akivel kölcsönös szerelem lesz.
2008. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Csak ő meg olyan érett. Néhány évvel idősebb, és mindenben kiegészítjük egymást.
2008. dec. 10. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

lesz olyan pasid akivel ugyanígy érzed a akkor látod majd h jól döntöttél h uncsiddal nem lesz semmi.

nekem is férjem 5 évvel idősebb

2008. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, elsőfokú unokatestvérek nem házasodhatnak, tehát valamilyen szinten tiltja a törvény. Légy erős, tényleg lesz más. Gondolj bele, a szüleid mit szólnának hozzá. Nem érdemes kamaszkori szerelem miatt ennyire összekuszálni a családot.
2008. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!