Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarország mely részébe...

Magyarország mely részébe költöznétek, ahol sok munkalehetőség van, falu legyen, szép vidék, közel város és ne is legyen drága a ház?

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 15:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek részben kizárják egymást. Egyrészt sok munkalehetőség szinte sehol nincs, vagyis olyan nem igazán, amit meg is fizetnek. Mert felszolgálónak, vagy bolti eladónak elmehetsz, de hovatovább éhen halsz belőle.


Az olyan faluban, ahol jó az élet, szép a vidék és közel a város, ott drágák a házak. Vagy veszel egy teljesen lerobbantat és évek alatt felújítod.

2015. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én az osztrák határ közelébe költöznék és odaát dolgoznék.
2015. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha a munka a városban van?
2015. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hegyeshalom, Rajka, Sopron ...
2015. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem jó ha a városban van a munka,de ritkán lehet falu találni munkahelyet...De jó lenne ha mondjuk 10 percet kéne sétálnom vagy bicikliznem dolgozóba minden nap :) Ha tudtok ilyen helyet,szóljatok :)
2015. okt. 27. 16:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A "Magyarország" és a "sok munkalehetőség" kapásból egymást kizáró fogalmak. De amúgy az ország nyugati részében elvileg jobbak (több) a munkalehetőség, mint a keletiben. Mondjuk biztos, hogy ott sem a falun! :/
2015. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
84%
Igazuk van a többieknek, sajnos a feltételeid kizárják egymást. Lehet például Budapest környéki településekről bejárni Bp-re dolgozni, de ezeken a településeken 25millió alatt nem igazán találsz ingatlant. Máshol is ez a helyzet, jó munkalehetőséget kínáló város vonzáskörzetében kellemes helyen nem fogsz olcsón házat venni.
2015. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből az igényekből valamit le kell adni. Ahol van munka és/vagy szép a vidék, oda sokan szeretnének költözni, tehát drága a lakás.


Tehát lehet olcsón rossz környékre költözni de munkahelyek közelébe, olcsón szép helyre költözni munkalehetőség nélkül vagy drágán oda, ahol munka is van és mondjuk nem is ronda a környék (nagyon drágán akár még szép is, lásd Sopron, Hegyeshalom).

2015. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én Sopronban tanulok és ajánlani tudom. Egy falu Sopron környékén nagyon szép tud lenni. Az ingatlan albérleti árak nyugaton a legmagasabbak közülük is Sopron a legkirívóbb. :(Logikusan ebből kiindulva a környékbeli térségben is drágák az ingatlanok. Ellenben ott a külföldi munkalehetőség. Én szeretnék Sopronban maradni még ha magasak is az árak. Bár még nem tudom, hogy ha itthon maradok munka terén akkor miből lesz egy olyan drága térségben saját lakásom. Ki kell menni vagy pedig jó feleséget választani vagy mindkettő. :D 22/f
2015. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Pest megyen belul sem olyan rosszak a lehetosegek pl Godollo egesz jo.
2015. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!