Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 14-15 éves...

Van itt olyan 14-15 éves körüli akinek a szülei hallássérültek? Csak kíváncsiságból. Mert nekem igen és nálatok mi a hátránya és előnye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én hallássérült vagyok és 20 éves az én anyukám is az.

nincs hátránya csak annyi hogy szólni kell neki mielőtt beszélek hozzá.előnye meg hogy nem vagyok egyedül és sokat megyünk ide meg oda a sinosz kártya miatt:)


én is megkérdezhetem hogy nálad milyen előnye és hátránya van?

2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! hát én nem vagyok hallássérült de a szüleim igen,én 15éves vagyok.. hát előnye az ha mondjuk hangos zenét akarok hallgatni akkor őket ez nem zavarja.. hátránya meg néha elég kellemetlen szituációba kerülünk a közösségi helyeken..:) de már megszoktam:)meg persze az is az előnye hogy a villamos ingyen van, a vonaton 90%- os jegyet kérünk és én kísérő mellé..stb:) köszönöm válaszod!
2010. márc. 17. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

elöző vagyok.

tényleg jó bkv ingyenes stb.a legjobb egészben az hogy amikor fáj a fejem és pihenni szeretnék elég ha kikapcsolom a készülékemet és tudok aludni .a legrosszabb a hülye elem meg a szervizelés.nahh ilyen az élet ez van :)

2010. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is hallássérült vagyok és 21 éves,de szüleim nem azok,de ismerek olyan szülőket akinek gyerekünk hallo.Nincs semmi hátránya,csak szólni kell,szépen kell beszélni hozzájuk szemben,h értsék.:)
2010. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

20:56 os vagyok.

Igen BKV dolgos ingyenes..stb és ez jó.ez igaz ,h cserélgetni kell elemet,megörülök mikor épp sípol a készülékem,h le fog merülni elem,idegesítő a hangja.:)

2010. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!