Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban vagy...

Komoly kapcsolatban vagy házasságban élők, szoktatok regisztrálni társkeresőkön kíváncsiságból, "poénból", vagy más okból? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Leírnátok a korotokat és a nemeteket is? Köszönöm.
2011. júl. 21. 22:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%

Poénból biztos nem. Inkább valami komolyabb szándékból. Megnézni, hogy milyen a "felhozatal"... keresgélni.. friss hús után nézni.


Legalábbis, mikor nagyon régen egy boldogtalan párkapcsolatban voltam, én ezért regisztráltam társkeresőn.

2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Ja és 31/F
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja tartott a kapcsolatom, amikor regisztráltam egy ilyen oldalra, mert megtudtam, hogy a párom fent van. (Persze kamu névvel meg adatokkal.) Írtam neki, meg nyomulgattam, de ő eléggé hárított, aztán a nyomulásom után 1 héttel le is törölte magát, ez tetszett nagyon, megerősített abban, hogy hűséges :)

Amúgy komoly kapcsolat mellett nem regisztrálok.

2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

32/N

2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de amúgy sem. Persze annyira nem tudhatom, hiszen 22 vok és 4 éve van párom, már együtt is lakunk, úh nem tudom, mit tennék, ha párt keresnék és sehogyse jönne össze, de így semmiképpen nem regisztrálnék, az az igazság, anélkül is megtalálnak a hülyék XD
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyszer regisztráltam, mert gyanítottam, hogy a párom fent van. Igazam lett, fent volt...


Amúgy komoly kapcsolatban nem látom értelmét regisztrálni, hiszen ha már van társam, nem keresgélek, nem nézelődöm, stb. Ha valaki ilyet tesz, ott szerintem valami nincs rendben, de lehet ez csak az én véleményem.


24L

2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

A társkereső nem arra van, hogy társat keress?

Regisztráltam én is, találtam párt, letöröltem magam, ismerkedtünk, 3 hónap után összeköltöztünk, most veszünk lakást.

Eszembe se jutott visszaregisztrálni, undorító húspiac.

Poénból?

Mi olyan szórakoztató, a férfi feltesz egy képet egy jó csajról és kapja az üzeneteket?

Fuuuu mekkora poén!

26/N

2011. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
pedig vannak ilyenek, sajnos...
2011. júl. 21. 22:40
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert nem keresek társat.Minek regisztrálnék.
2011. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek?
2011. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!