Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszolnátok? Csak kíváncsisá...

Válaszolnátok? Csak kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés

Mostanában sokat foglalkoztat a lakásvásárlás kérdése.Nagyon nehéz mostanság,ugye.

Az lenne a kérdésem,hogy nektek van e saját házatok/lakásotok?Hogy jutottatok hozzá?Szülők segítettek,vagy ti teremtettétek meg az anyagiakat?És hány évesek voltatok?Hitel van-e rajta?Mennyi a törlesztő?


2011. júl. 19. 23:39
1 2 3
 1/24 ava87 ***** válasza:
Nincs :) Lehetne, ha nagyon akarnánk, de nem szeretnénk.
2011. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A nagymamámtól örököltem egy pesti lakást 25 évesen, ez ki van adva, mert külföldön alapítottam családot. Itt egy bérelt kétszintes családi házban lakunk és nem tervezünk ingatlant venni a közeljövőben, nem kötjük le magunkat. De a keret meglenne rá.


34N

2011. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekunk nincsen. Hazat berlunk a ferjemmel. Igaz, mi sokat koltozunk, ezert egy jo par evig nem is akarunk hazat venni illetve gyujtogetunk. Akkor valoszinuleg hitel nelkul tudunk majd hazat venni 10+ ev mulva.


A testveremnek (harmincas), idosebb sogoromnak (40 koruli) van sajat hazuk. A tesomen nincs hitel, a szuleim fizettek ki es a tesom is minden forintot megtakaritott, igy egyutt fizettek ki, mert bar neztek hitelt, nagyon rosszul jott volna ki belole. Szoval nincs rajta hitel. A sogoromen van, de az mas kategoria, mert o nagyon gazdag es egy nagy villat vett.

2011. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Van lakásunk, gyűjtöttünk és saját erőnkből vettük, de ehhez két ember kell.

Nem csak a pénz miatt, de ha egy ember vállaja be magas fizetéssel és történik valami (betegség állás elvesztése) akkor bukta.

Nagyjából 30 évesek voltunk és a törlesztő részlet 60ezer volt svájci frankban, forintban 95ezer lett volna 20 évre.

2011. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Van saját. Párom és az anyukéja laktak itt régen, aztán mikor összejöttünk, az anyukája elment albérletbe egy kisebbe, hogy ezt hagyja nekünk. Nagy szerencsénk van vele, el s etudom képzelni milyen szar lehet részletet fizetni 30 évig...
2011. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nincs. És rengeteg velem egykorú él még otthon. Sőt még a 30asok is, főleg pasik már.

22/l

2011. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Van. Anyuéktól. Ők fizették. 3. Nincs. Nincs.
2011. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 napietus ***** válasza:
van, férjem építette, amikor hozzámentem, apám kifizette a felét, így kerültem 1/2 tulajdonba. 27 voltam. nincs rajta hitel.
2011. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van egy budapesti 2 szobás lakásunk ami jelenleg üresen áll.A lakást a párom örökölte az édesapjától..Jelenleg külföldön bérelt lakásban élünk.
2011. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Van, 2 éve építettük. A férjem szülei egy minimális összeggel támogattak minket. A többit mind a férjem gyűjtötte rá össze 12 év alatt (most 35 éves, én 24). Nincsen törlesztőnk! :)
2011. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!