Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Megbocsájthatatlan bűnt követtem el?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A barátommal már egy éve vagyunk együtt, jól megvagyunk és szeretjük egymást. Az egyetlen problém az hogy jóval idősebb nálam és gyerekei vannak. Beletörődtem a dologba, sőt 3 hónapja meg is ismerkedtem velük. Persze nem mutatkozhattam be úgy mint az apjuk barátnője, csak barátként. Azóta sokat találkoztunk, vittük a gyerekeket mindenhova... Tudom hogy nagyon fiatal vagyok ehez de tényleg megszerettem őket. Aztán a gyerekek anyja hirtelen hazajött külföldről (kiment új életet kezdeni..) és telemagyarázta a fejüket azzal hogy az apjuk rossz ember és hogy én vagyok a barátnője... Most magyon mérgesek ránk teljesen jogosan... És én tényleg nem akartam ártani ezzel nekik... Mit tehetnék hogy újra visszanyerhessük a bizalmukat? Lehetséges egyáltalán..?

2015. okt. 31. 22:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%

Ha külön vannak mert nő "lelépett", akkor semmilyen bűnről nincs itt szó, maximum a nő részéről.

Hogy hogy teheted jóvá, arra nincs recept. Túlságosan talán nem kell teperni a témán, mert akkor még talán azt hiszik a gyerekek, hogy igaza van az anyjuknak és ez megtévesztés. Maradj természetes.

2015. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

Ezt most nem értem, a szülők együtt vannak? Vagy már elváltak?

Ha válás után jöttél össze a pasival, abban hibáztál, hgy nem mondtál igazat nekik. Nem is értem, miért kellett eltitkolni, kije vagy valójában az apjuknak - könnyebben feldolgozzák, hogy ilyen fiatal az új nő, mint azt, ha átvágják a fejüket, hülyére veszik őket. Elvesztetted a bizalmukat, és ezt nehéz visszaszerezni.

A másik opciót inkább nem kommentálom.

2015. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%

Inkább korban hozzád illő fiúval tervezd az életed.


Minek titkolni, hogy ki vagy?

Ugye ezt nem találtad ki, hanem a pasi.

Gerinces ember, valóban.

2015. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
Hm,biztos h erre van neked szükséged 17 évesen?Találhatsz rendes barátot is magadnak fiatalt helyeset aki tetszik és nincs 3 gyereke..majd lesz nektek közös..Lesz még elég problémád az életben hidd el enélkül a história nélkül is.Vedd elő a büszkeséged és a józan eszed,mi lesz mi sül ki ebből 5-10 év múlva?Hm?
2015. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
55%
Már eleve azzal hibát követsz el, hogy 17 évesen, szinte még gyerekként, egy olyan férfivel vagy együtt, aki az apád lehetne, annyira öreg, ráadásul még gyerekei is vannak, akiket az anyukájuk nyilván nem fog mosolyogva hozzád engedni, ami érthető. Lehet, hogy ez neked csak egy "egyetlen probléma", de az ilyen egyetlen problémák örökre tönkretehetik egy (vagy több) ember életét. Néha nem árt az elvakult szerelem helyett kicsit a józan észre hallgatni.
2015. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
63%
Sztem már ott probléma van h nem vállal fel téged hanem mást mond..
2015. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen biztos vagyok benne, hogy a szüleidnek fogalmuk nincsen, hogy kivel jársz. Ne szúrj ki magaddal: ennek a pasasnak te csak friss pipihúsként kellesz, ennek a kapcsolatnak nincs jövője. "Persze nem mutatkozhattam be úgy, mint az apjuk barátnője". Ezzel a perszé-vel te magad is elismered, hogy ez a kapcsolat nem helyénvaló.
2015. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, egyfelől ne foglalkozz az okoskodókkal, akik azért se a kérdésre válaszolnak.

Másfelől igen, természetesen lehetséges, egyszerűen elnézést kell kérni tőlük, és ezentúl őszintének kell lenni, még abban is, hogy miért nem mondtátok meg előzőleg az igazat. Ennyi. (általában a legnyilvánvalóbb út a jó, pl. ez esetben az őszinteség)

Anyuka leállítását meg bízd a párodra...

2015. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne okoskodás?Később úgyis meg fogja bánni h ilyen feleslegesen leterhelte magát a fiatal éveiben,ilyesmire ráért volna kiégett 40 esként is....
2015. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
47%
Én lassan 30 vagyok de nekem nem kéne olyan barát akinek gyereke van és egyben egy nagy csalódása...
2015. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!