Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hibát követte...

Szerintetek nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minap a munkahelyen beszélgettünk a csajokkal a férfiak hűtlenségéről, bizalomról stb. úgy általában.

Kitaláltam, hogy az egyik kolléganőm telefonjáról írok egy sms-t a páromnak, mintha egy idegen nő lennék és meg szeretnék vele ismerkedni. (Kiváncsi voltam, hogyan reagál egy ilyen helyzetben.) Válaszolt az sms-re rá negyed órára, lekoppintotta az állítólagos hölgyet, majd annyiban is maradt a dolog. Délután szerettem volna neki elmesélni, azt gondoltam, hogy majd egy jót nevetünk, max. kapok egy ejnye-bejnye-ét, és lezárjuk a dolgot.

Csak, hogy az akcióm után kiderült, hogy lekérdezte a számot a tudakozóból, és mivel tudja kikkel dolgozom együtt, egyből rájött a turpisságra..eléggé mérges rám, azóta nem is beszéltünk. Majd csak délután ér haza a munkahelyéről...


Szerintetek is van oka ennyire kiakadni, vagy csak kicsit felfújja a dolgot? Egyébként 1 éve vagyunk együtt és még sosem vezettem félre, vagy csináltam hasonlót. Tartok tőle, hogy ő nem poénnak fogja fel...


Köszönöm a válaszokat!

23/N


2013. márc. 5. 12:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%

Okos a párod, hogy nem hagyta magát és tisztázta a dolgot.

De szerintem nagyon felfujja, de ugyanakkor azt is érezheti, hogy ennyire nem bizol benne, és tesztelgeted.

2013. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is felhúztam volna magam. Gyakorlatilag hülyének nézted.
2013. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
hülye ötlet volt,ráadásul nem is értél vele semmit mert nyilván előbb nyomozott,aztán válaszolt,vagyis pont nem lehet tudni félrelépne-e. nem válóok az ilyen,de nem is vicces,én is megbántódnék ha a férjem ilyet tenne,mert ez azt jelenti nem bizik bennem. és te sem benne,mert hiába játék,csak megtetted és vele,nem pl a bátyáddal vagy szomszéddal
2013. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem fújja fel. Én is így reagálnék, ha a párom így tesztelne engem. Különben is elég gyerekes, hogy ilyen csínyt találsz ki a párod megtréfálására.
2013. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen, a reakciója után én is rádöbbentem, hogy előbb át kellett volna gondolnom ezt az egész hülye ötletet. De sajnos már nem tudom visszacsinálni, így viselnem kell majd a következményeket. Csak azt az oldalát is nézem, hogy én pl. lereagáltam volna annyival, hogy előbb kellene felkelnie ahhoz, hogy ne derítsem ki az igazat és hasonlók. Biztosan nem akadnék ki azért ennyire, főleg, hogy amúgy tudom, hogy bízik bennem, és előtte sem "tesztelgetett", vagy tesztelgettük egymást..
2013. márc. 5. 12:34
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
Elég hülye ötlet volt, de azért párod kicsit túlreagálja a dolgot.
2013. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de ha a férjem ezt csinálta volna, és nagyon megsértődtem volna.

Nem értem hogy te is mit akartál ezzel az idétlen viselkedéssel?

Ha bízol a párodban akkor minek játszod el a bizalmát? Az egész úgy jön ki hogy tesztelni akarod hogy idegen nőkkel felvenné-e a kapcsolatot stb. Ha reagált volna, és hízelget volna akkor meg azért írkálnál ide, hogy milyen szemét a pasid mert egy kicsit lódítottál és ő már meg is akar csalni. Most komolyan.. Miért kell egy normális kapcsolatot szándékosan tönkretenni?? HA nincs gond akkor kreálunk egyet..

2013. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lett volna, ha nem csinálsz ilyet, nekem sem tűnik poénnak. Szerintem este meg tudod vele beszélni. Lehet én is kicsit duzzognék. Beszéljétek meg. Lehet így munka közben nem sok kedve van ilyen dolgokat tisztázni.
2013. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálja túl. Gyerekes ötlet volt. Egy kapcsolatnak a bizalomra, illetve egyfajta kölcsönös szabadságra kell épülnie. Én sem örülnék, ha én lennék a témája a munkahelyi kollektívának. Szánjad-bánjad.
2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez legfeljebb akkor lett volna elfogadható, ha rögtön az sms után ráírsz hogy csak te szórakoztál.

Így még elmenne a poén kategóriába, de mivel nem szóltál neki (időben) hogy mi a helyzet, teljesen úgy veszi ki magát a dolog hogy nem bízol meg benne.

Teljes mértékben meg lehet érteni hogy ki van akadva.

Egyébként is ez nagyon gyerekes húzás volt, ha komolyabb párod van örülj neki ha nem dob ezek után.

2013. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!