Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy életem legnagyobb...

Lehet, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el? Megfog bocsájtani valaha a párom?

Figyelt kérdés

A párommal babát tervezünk, neki már van egy fia aki az ő nevét kapta ezért ez a név már kilőve.

Szóval, a párom ma valahogy meghalotta, hogy azt mondtam a barátnőmnek, ha fiam lesz akkor az életem legnagyobb szerelmei után fogom elnevezni a kicsit, vagyis Krisztiánnak és Istvánnak. Ezt meghallotta a párom és azt mondta, hogy jobb, ha befejezzük ezt az egészet mivel ő nem akar örök harmadik lenni stb. Megkért, hogy holnap munka után pakoljak össze és menjek el. Mit tehetnék? Szeretem őt! Hiába próbáltam vele beszélni, azt mondja a döntése végleges.


2014. okt. 24. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Pff, hát őszintén szólva: MEGÉRDEMLED!

Még szerencse, hogy időben történt a dolog, és a srácnak még van esélye normális lányt találni! Kifejezetten gyomorforgató a viselkedésed és a hozzáállásod, ha ismernélek, letagadnám... Menjél szépen az első két szerelmedhez!!

2014. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb szerelmeidtől kellene babát vállalni Krisztián és István névvel. Érthető az exed reakciója. Nehéz lesz kimagyaráznod.
2014. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Ezen nincs mit tovább magyarázni. Pakolj szépen és menj..ugysem ő az életed szerelme..pfff..ha a férjem a volt szerelméről akarná elnevezni a közös gyerekünk nagyon gyorsan megkapná az ex férj "titulust"
2014. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen igaza van, nagy szerencséje, hogy időben kiderült ez a dolog, így találhat mást, akinél nem másodhegedűs lesz.
2014. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
De miért mondtál ilyet, ha szereted? Próbálj beszélni vele... Hogy neked nehéz, hogy neki más kapcsolatból van már gyereke, és ez által az exe részese az életeteknek... Èn sajnállak, èn nem is tudnám elfogadni más gyerekét. Ha szètmennènk férjemmel nem kezdenék kapcsolatot, amíg fel nem nőnek a gyerekek, es ezt ő is így gondolja.
2014. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
2# Még nem az exem és mindent megteszek, hogy így is maradjon.
2014. okt. 24. 20:06
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Inkább hagyjad, hadd találjon magának egy olyan nőt aki szereti is!
2014. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha van egy kis esze, soha nem fog megbocsátani! Olyan szinten megaláztad... Nagyon sajnálom szegényt, ilyen undorító nőt fúj :(
2014. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Pfff... nem vagyok az a személy aki kioktatni szokta vagy oltani a kérdezőt, de ez... ááá... ez ...

Várj, próbáld meg az ő helyébe képzelni magad : te meghallod amint beszéli az egyik haverjával, ha lánya lesz, hogy mégpedig az ő lányának a nevét a legnagyobb szerelmeiről fogja venni.

Neked ez igy hogy esne? Éreznéd hogy szeret?

Én is harmadiknak érezném igy magam, hidd el...


Igen, szerintem ha jót akarsz magadnak, a legközelebbi párkapcsolatodnál ezt NE TEDD MEG ilyen formában.

Ragaszkodj a névhez, de a miért-hez többé ne...

2014. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a baj, hogy az ex nevét kaphatja a gyerek, hanem az, hogy konkrétan "életed legnagyobb szerelmei" utn neveznéd el őt.
2014. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!