Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadás? Ha meg van...

Örökbefogadás? Ha meg van minden papír, ami szükséges, akkor mekkora kell legyen havonta a jövedelem, (férj+feleség), hogy elbíráláskor a pár ne ezen csússzon el, hogy esetleg emiatt nem kapja meg a babát?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,szerintem a bíztos állás a lényegesebb és lakás körülmények.A lakás méretétől is függ,hogy milyen kiadásokkal kell számolni.Szerintem a lényeg,hogy ételre és a kisgyerek szükségletire maradjon pénz.Egy családiház és egy panel esetén is más lehet az úgymond pénzszükséglett.Ha mindketten dolgoztok,akkor egy 150-160000 Ft gondolom csak bejön,ez 2 dolgozó embernél elmegy.Ha meg megkaptátok a picit,úgy is változnak a dolgok,mert gondolom,hogy otthon maradsz.A lényeg,hogy minden tipp-topp legyen és sajnos sokszor éveket kell várni a babára.Sok szerencsét!
2010. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rám fér!
2010. márc. 19. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem megkapjátok a babát és szorítok nektek,szerintem a szerető család lenne a legfontosabb.
2010. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!