Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak ajándékb...

Mit vegyek a páromnak ajándékba, ha neki nincs szüksége semmire?

Figyelt kérdés
2007. nov. 8. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

HAT SEMMIT!!:)

Bocs !!nem irtad ferfi vagy no?akkor jobban tudnank segiteni!!

ha no akkor vannak gyonyoru cserepes viragok,(gondolom szereti a viragot mindenki)ha ferfi akkor se rosz otlet!

sok sikert!

2007. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami vicceset, díszeset, humorosat, emlékezeteset, számára érdekeset...

Lehet az térkép, fülbevaló, virág, zokni, alsónemü, sokminden. De ahhoz ismerni kell a másikat.

Ha hasznosat nem tudsz venni, vegyél vicceset.

2007. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Hívd el ünnepelni egy különleges étterembe, ahol még sosem voltatok. Esetleg egy hosszú wellness hétvége valahol?
2007. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
ajándékutalvány :)
2007. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy újságot, mely akkor jelent meg, amikor született!
2007. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én mikor ilyen helyzetebe kerültem, magamnak vettem egy sexy fehérneműt és felvettem. neki meg egy hozzá illő alsónadrágot. örült neki nagyon. és finom vacsorával vártam.
2007. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jo neki hogy semmire nincs szuksege,szervezz meg egy vidam progarmot menjetek el a helyre ahol megismerkedtetek vagy osszejottetek idezzetek fel a szep esemenyeket egyetek egy jot es irany az agy
2007. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alsógatyát.A padsimnak azt vettem karácsonyra :)
2007. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit ami "elfogy". (Különleges, drága) italt, édességet vagy szextársasjátékot (lehet hozzá csomagolni a játékhoz szükséges tejszínhabot, csokikrémet, pezsgőt) :))
2007. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!