Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy anya...

Mit szóltok ahhoz, hogy anya ordibált velem amiért azt mondtam, hogy szerintem nem sikerült a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Elmondtam,hogy kifutottam az időből és izgultam is,erre ő meg ordibált,hogy hogyan lehet ezt meg azt elfelejteni,meg kifutni az időből, hát nem figyeltem az órát. Annyira gondolkodtam a levélíráson,hogy kifutottam az időből és elfelejtettem elköszönni például.

2015. nov. 21. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van.
2015. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Nincs igaza! Megnézném őt ilyen stresszes helyzetbe Ő mit csinálna!

Kiborít amikor a gyerek haza visz egy rossz jegyet vagy valami és az anyja rögtön kitagadja.

Én anyám ugyan ez. Nem merem neki elmondani ha egy hármast kapok, hetekig titkolom. Soha nem értettem!

Fel a fejjel kérdező, biztos minden rendben lesz!:)

2015. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nekem nagy szerencsém van. Elsőre sikerült az angol b2 nyelvvizsga. 15f
2015. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Remegett a toll a kezemben néha a vizsgán, mert izgultam. Nagyon rosszul esett ahogy anya bánt velem,miért nem figyeltem, miért nem csináltam ezt meg azt, hát nem tudod az időt nézni? Még most is sírok.
2015. nov. 21. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért anyukádat is meg lehet érteni.

Szerintem elkönyvelte,hogy jól fog neked sikerülni,gondolom jó vagy angolból,ezért akartál nyelvvizsgázni.

Meg azért egy nyelvvizsga se 2 Ft..

DE! Még mielőtt lepontoznátok,azt aláírom,hogy nem kellene kiabálnia,miközben te is szomorú vagy miatta. A feladata pont az lenne,hogy támogasson és vigasztaljon.

2015. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Sokan izgulósak, igen. Nekem ugyan sikerült a nyelvvizsga, de jogsinál a forgalmi csak másodjára, a páromnak pedig a rutin harmadjára vagy efféle. Van ilyen. Ordibálni pedig teljesen felesleges ilyesmi miatt.
2015. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
hülyeanyád van
2015. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
78%

Figyelj!

En is irtam nyelvizsgat meg majusba, ugy ereztem hogy borzaszto lett es anyamnak is azt mondtam hogy szerintem nem sikerult valami jol.

Es amikor kioszottak a bizonyitvanyt, es kozoltek hogy first class past lett , azaz elso osztalyu nagyon megorultem. Szoval lehet nekedis tok jol fog sikerulni

2015. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nincs igaza. Mindenki máshogy éli meg az ilyen helyzeteket. Van, akinek meg sem kottyan, de van olyan is (mint én is), aki kikészül tőlük. Nyelvvizsgázni még nem voltam, pont emiatt, de a sulis vizsgákon is remeg mindenem, izzadok, kb. annak örülnék legjobban ha elájulnék mert akkor legalább nem kellene ott szerencsétlenkednem :)...borzasztó. Lehet, hogy nem is lett olyan rossz, mint amire most számítasz, de ha mégsem sikerült, akkor is meg lehet próbálni újra. Jó, nyilván nem 2 forintba kerül. Anyukád akkor haragudna rád jogosan, ha kifizette volna és te nem készültél volna rendesen, de itt nem erről van szó.
2015. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Őszintén? Hidegen hagy, ha veled ordibál az anyukád..
2015. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!