Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy anya...

Mit szóltok ahhoz, hogy anya ordibált velem amiért azt mondtam, hogy szerintem nem sikerült a nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés
Elmondtam,hogy kifutottam az időből és izgultam is,erre ő meg ordibált,hogy hogyan lehet ezt meg azt elfelejteni,meg kifutni az időből, hát nem figyeltem az órát. Annyira gondolkodtam a levélíráson,hogy kifutottam az időből és elfelejtettem elköszönni például.

2015. nov. 21. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Az érthető ha csalódott, de ezért ordibálni felesleges. Egyrészt primitív viselkedés, másrészt semmit nem ér el vele, csak rontja a helyzetet.


Nekem egyetemi prezentációm volt katasztrófa. Nem lettem kész pedig ezerrel dolgoztam, 2 nap nemalvás után hebegtem habogtam, azt se tudtam hol vagyok...rendesen kínos volt a helyzet és nagyon leoltottak.


Aztán igazából úgy voltam vele hogy kit érdekel, ért már rosszabb dolog is az életben, és fog is még. Na meg alapvetően mindenkinek lehet szar napja, időszaka. Forma 1-es pilóták is veszítettek már el versenyt az utolsó körben, meg világbajnokságot az utolsó versenyen...

2015. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%
Anyádnak van nyelvvizsgája?
2015. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Velem sose ordibáltak ha valami nem sikerült elsőre, mert tudják, hogy iszonyatosan tudok izgulni és már azt előrelépésnek tekintették ha nem hánytam előtte. Mert volt olyan, hogy az érettségimet pl úgy csináltam meg, hogy reggel fél 7-től 7-ig hánytam minden vizsga előtt, majd 8-ra bementem írni. A szóbelik előtt szintén, csak ott még tetéztem azzal, hogy mivel délben kerültem sorra, ezért beiktattam 10 körülre is egy kört.


Az egyetemi vizsgáimnál már örömünnep volt ha elsőre átmentem, mert volt olyan is, hogy a nevemet nem tudtam elmondani így mivel a tanár nem egy empatikus személyiség volt azzal a lendülettel hazaküldött, hogy elégtelen a tudásom, pedig heteket készültem arra az egy vizsgára. Másodjára pedig nem tudott olyat kérdezni amit ne tudtam volna és csak 3 nappal később voltunk, tehát ő is látta, hogy elsőre se hülye voltam csak ideges. (következő évben más tárgyánál már kedvesebben állt hozzám, akkor elsőre sikerült)


Az évek alatt pedig sikerült kontrollálnom az idegességem. Pszichológushoz is elmentem ezzel és ő javasolta, hogy próbáljam ki a jógázást, különösen a légző gyakorlatokat és a meditálás részét. És meglepő de használ. 1-2 perc alatt sikerül lenyugodnom és aztán már nem akarok összeesni.


Mondjuk nekem a szüleim azért is voltak megértőek, mert mindketten az ideges vizsgázó típust gyarapították és a teljesen negatívokat. Ha kiválót írtak is úgy mentek haza, hogy rossz lett. (apuval pl együtt mentem nyelvvizsgázni. Egymás vállán görnyedeztünk, hogy mindjárt meghalunk, utána pedig ez nagyon nem sikerült. Elsőre átmentünk. :D)


Tehát sírd ki magad, reménykedj és ne foglalkozz anyukáddal jelenleg. Ha ilyen meggyőzni nem fogod tudni, hogy te máshogy kezeled a helyzeteket mint ő, és az izgulás sajnos mindent elronthat. Ha most véletlenül nem sikerült legközelebb fog, hisz már tudod mire számíts. Ha tanulsz is rá megfelelően semmi gond nem lesz.

2015. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

aki ugy viselkedik mint egy nyomor'k hü'e megérdemli

nem sirni kel hanem életképeséget mutatni

2016. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki legalább a helyesírása nem egy nyomorék hülyéé... :D


Kérdező, mi lett?

2016. jan. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!