Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy anyu megszeres...

Mit tegyek hogy anyu megszeresse a barátomat? (több lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,barátom 18. Alig enged vele találkozni,pedig egy városban lakunk.Mikor megkérdezem miért nem,csak annyi a válasza hogy ne feleseljek vissza,és mert ő azt mondta. Ha vele beszélgetek húzza a száját. Ez mitől lehet??:( Mit tegyek hogy megkedvelje? Mert én már komolyan nem tudom mit csináljak. A barátom egyébként megbízható,nem az a kihasználós típus aki miután megdug valakit lelép. Tehát így végképp nem értem. Valaki valami tipp esetleg?:)

(A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt,ha ez fontos)

A válaszokat előre is köszönöm,mindenkinek menni fog a zöld pacsi!:)

/A helyesírási hibákért pedig elnézést,telefonról írok./


2015. nov. 25. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
tipp: talan a tul nagy korkulonbseg...
2015. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

" A barátom egyébként megbízható,nem az a kihasználós típus aki miután megdug valakit lelép"


Mondod ezt 14 evesen, 1 honap ismeretseg utan. Kis naiv.

2015. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Minek neked egy 18 éves krapek.Na mert a te barátod nem olyan.Kapszkodj meg olyan..Anyád helyébe még meg is cibálnám kislányokra ugrik
2015. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Valoszinuleg nehez neki megertenie hogy a pici kislanya mar nem olyan kicsi, es kezd a fiuk utan erdeklodni.

Talan probald arra ravenni, hogy nalatok talalkozzatok (atjon megnezni egy filmet, ilyesmi), hogy megismerje.


4 ev egyaltalan nem tunik nagy korkulonbsegnek kulonben, itt nem az a baj hogy o idosebb, hanem hogy te vagy meg fiatal.

2015. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

nem a legokosabb módon intézi ezt anyukád.. érdemes lenne megindokolnia. azért mert azt mondtam, egy nagyon primitív megnyilvànulàs a részéről.

gondolom még fiatalnak tart egy kapcsolathoz. talán a fiú korát is sokkalja.

én annyit tudok javasolni, hogy a testiséggel mindenképpen várj, akár egy évet is. ha fontos vagy a fiúnak, akkor úgyis megérti, hogy nem akarod elkapkodni. ha csak szexre vágyik, akkor valószínűleg le fog lépni, esetleg megcsal. de inkább, mint hogy kihasznàljon. és jó lenne egy felnőtt akivel tudsz majd erről beszélgetni, ha kérdéseid lesznek. nyilván anyukád ebben nem partner, ahogy látom.

2015. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Elég beteg,hogy egy 18 éves srác egy MILF helyett egy gyereket kefélne. :(
2015. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Csak azért mert lassan pedofilnak számít a srác, még akkor is, ha a törvény engedi...
2015. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
6: szerintem meg pont az a "beteg" aki az idose(bbek)kre gerjed, izlese valogatja, fiatal lany jobb mint az oreg :)
2015. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező: te fiú vagy, vagy leány?
2015. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
57 %-os! A leírásból egyértelműen kitűnik, hogy a kérdező lány.
2015. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!