Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe már belefáradtam. Teljese...

Ebbe már belefáradtam. Teljesen elvagyok keseredve. Miért csinálja ezt a saját apám és anyám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

most jutottam el arra a szintre, h nemértem az őseim viselkedését.

17 éves lány vagyok, a barátom 19. 5 hónapja járunk együtt, nagyon nagy a szerelem.

majdnem minden délután találkozunk de csak 1 órára, a legális találka napunk szerda és szombat. de szombaton is csak 6 ig maradhatok, amit már szintén unok, mert 6 kor nemis sötétedik.

ismerik a szüleim... de engem folyto cseszegetnek.

anyám mindig mondja, hogy neki nincs baja a pasimmal, de túl sokat vagyok vele... meg ilyenek. pedig jól tanulok, 4es 5ösöket hozok stb.

apám meg mindennek elhordja amikor nincs nálunk, leb*zizza, meg ilyeneket mondd, h ny*lja ki a se**ét... eléggé bánt

azt mondanom sem kell, hogy nem aludhat itt, és én sem ott.

ha itt aludna akkoris csak külön szobába... és apám azt fújja, hogy én terhes leszek megilyenek, és ezért nem akarja, h együtt aludjunk.

egy darabig elmegy amit apámék csinálnak, de már unom, nem birom. és a barátom is látja, h kivagyok bukva.

apám ugy beszél velem, mint a kutyával, ha otthon vagyok az a baja, ha nem akkor az, ha beszélek vele akkor azért ordit, ha nem akkor azért.

és őis azt mondja, hogy nincs baja a barátommal.

annyira szeretnék már boldog lenni, de folyton csesztetnek. apám most hogy elmúltam 17, most fenyeget azzal, hogy ő engem megver és felpofoz, meg hogy a manetők túlórázni fognak rajtam, meg ilyen duma.

meg folyton mondja, hogy sírok, mint a fürdős k*rva...

nagyon elegem van már belőlük, anyám meg semmit sem csinál, amikor megkérdezem, hogy mibaja nem tud mit mondani, komolyan, most utál a saját apám...?


2010. márc. 21. 11:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

meg apám folyton lealáz mások előtt... ugy unom már.

nemértem, hogy ez hová vezet hosszú távon, nem vagyok dedós meg debil sem, nem kell velem olyan hangon beszélnie, hogy ordít, és elhord mindennek. ezért felesleges valakinek 3. gyerek. nemértem ezzel mi a célja, lassan betöltöm a 18at, és ugy kezel mintha 5 éves lennék, tök megalázó.

2010. márc. 21. 11:53
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Én ugyanezen keresztül mentem. Nem beszélek velük sok sok éve. Jobb így. A lényeg hogy tanulj, hogy klassz munkahelyed legyen.
2010. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én kikérném magamnak. 38 éves vagyok, de velem soha a szüleim így nem beszéltek. Eleve ez a trágár durvaság.... szerintem az ilyen viselkedés mentesít az alól, engedelmes gyerekként csendben maradj. Állítsd le apádat hogy veled nem beszélhet így, Anyáddal pedig szintén próbálj beszélni, amikor apád nem hallja, hogy támogasson téged, és ő se tűrje ezt. Vagy apádnak ez az alapstílusa? Anyukáddal is így beszél? Más tanácsom nekem sajnos nincs, én nagyon rendezett, boldog családban nőttem fel, a szüleim mindig támogattak, nehéz elképzelnem, hogy egy szülő valóban ilyet tesz. Az ott alvással egyébként nem vagy még elkésve, bár tudom ma már ez a divat, de maga ez a bánásmód felháborító és elszomorító. Ne hagyd magad, mindjárt nagykorú vagy!!!
2010. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

amikor anyámma veszekednek vele is így beszél, de ilyenkor anyám csendben marad, mert fél a balhétól.

a minap be akartam festetni anyámmal a hajamat, barnára, alapbol is barn avagyok, de apám azt sem engedné, és anyám fél a balhátől ezért nemis volt hajlandó átkenni. :O

14évesen apám engedte hogy fessem a hajam, most nem engedi, hát könyörgöm, miez?

2010. márc. 21. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Mikor azt írtad,hogy régen engedte,hogy befesd a hajad,akkor arra gondoltam,talán régebben rendesebb volt veled.Vajon azóta mi okozhatta a változást?

Lehet,hogy nem is rád ideges,hanem például a munkahelyén idegesedik fel és a ezt tölti ki a családon.

De semmiképp nem helyes hogy így viselkedik,de ezen igen nehéz szerintem változtatni.

2010. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Apád egy köcsög fax már bocs..


Sztem neked meg nem kellene beérni annyival hogy jaj négyes ötösöket hozok, hanem komolyan el kellene kezdeni tervezni a különköltözést, ha nyugodt életet akarsz, nade elötte egyeztess a pasiddal is hogy ő akarja e ezt egyáltalán vagy csak addig vagy kényelmes neki amíg rádmászhat..

2010. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a pasimmal még le sem feküdtem, szóval nem mászik rám:)

ő is tervezi a különköltözést az őseitől, sőt ha lenne albérlete, akkor énis átmennék hozzá, és akkor kevesebbett lennék itthon. de ssjnos ő még szakmát tanul, még van 1éve. és drága is az albi:S

annak örülök, hogy a barátom kibirja mellettem, és elviseli apám fasságait, azt mondja szeret, és ezért nem fog elhagyni

2010. márc. 21. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:

erősen kezdd a különköltözést! hasonló(sőt durvább,verős sztorik miatt) költöztem el énis. párom 29 éves,én 16,5. egy éve élünk együtt,nagyon nagy boldogságban.

huzz el onnan! az idegeid fognak rámenni! több mint egy év kellett ahhoz nekem is hogy kiheverjem ezeket a dolgokat,amik otthon történtek!

minél hamarabb!!

(egyébként merre lax?)

2010. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A csepel szigeten lakom:)

tehát nem a belvárosban.

húhh, és neked otthon gondolom volt balhé, hogy a párod 29, igaz? :/

2010. márc. 22. 18:31
 10/11 anonim válasza:
Hát én is hasonlókan megyek keresztül!!! Nagyon sajnálom és tudom mit érzel Én rendőröket hivtak az ősökre és alig várom hogy ujra elhuzzak innen!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!