Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy család akivel jóban...

Van egy család akivel jóban vagyunk, mármint a család a családdal összejár a baj vagyis nekem nem hogy a nő cigány! A férfi nem a gyerekeik szóval turmixok szerintetek lehet hogy más emberek e miatt lenéznek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged más emberek véleménye? Ha rendesek és ti jól érzitek egymással magatokat,megértitek egymást,akkor semmi baj nincs ezzel.Aki pedig lenéz,azzal nem kell törődni.
2010. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm én is igy gondoltam!
2010. márc. 21. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megértitek egymást akkor mér ne járhatnátok össze továbbra is? Másokkal pedig nem kell foglalkozni,elég baj ha ez miatt elítélnek. Egy cigány is lehet normális ember. Szép napot.
2010. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez vicces turmixok :D


amugy ne foglalkozz más emberrel..

2010. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!