Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt meg miért mondja? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg miért mondja? Van egy nálam 19 évvel idősebb férfi, én vagyok 16, és nagyon tetszünk egymásnak. A probléma, hogy a család barátja, és legutóbb mikor itt volt, csókolóztunk. Másnap irt egy smst, hogy

Figyelt kérdés
pár dolgot rendbe kell tennie magában, és akármennyire is kíván, és jólérzi magát velem, talán nem kellene folytatnunk, de ezt nem akarja kimondani mert nem ezt akarja. Szerintetek érez irántam valamit?
2010. jan. 4. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz egy 35 évestől??????? 16 évesen?

Ne apát keress magadnak hanem barátot....

Sry ....De jobb lenne ha elfelejtenéd...És veled egy idősekkel barátkoznál.

2010. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

19 év már tényleg sok,főleg hogy 16 éves vagy.Én se vagyok csak 1 évvel több a párom 28,11 év,de ez még azért nem vészes,viszont nem tudnám elképzelni egy 36 évessel az életem,az már sok.

17/L

2010. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hallgass rá, és ne keverjétek magatokat komolyabb bajba. ha a család barátja, akkor meg pláne ne, azt hiszem, apukád leosztana neki egy pofont, ha ezt megtudná.
2010. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudja, és nem zavarja... nem akarok vele járni, csak pár éjszakás kapcsolatot. apu meg azért nem ellnezi, mert tudja h szűz vagyok, és mivel a cslaád barátja, azt is tudja h vigyázna rám, és megbizik benne, továbbá nem is olyan béna mint a korombeliek, akik felelőtlenek, és nem érdekli a partnerük.
2010. jan. 4. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

aztarohadt :O

faterod megengedné egy középkorú pasinak hogy megb*ssza a kis 16 éves lányát???? ez szerintem nem normális

bajok vannak

2010. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jesszus. ugye ez csak vicc hogy apukádat nem zavarja?! Teljesen pedofil a pasi, ne mondja nekem senki, hogy egy egészséges 35 éves férfi 16 éves kislányra vágyik. És ne vedd sértésnek, de egy 35 éves nem nézhet rád nőként, ha normális. Ráadásul szűzként csak néhány éjszakás kapcsolat lenne?! Na ne már.. Bárcsak kamu lenne a kérdés.. De nem az:( Neked is van valami lelki problémád az biztos, ha egy 35 évesben látod a szexpartnered szűzként.
2010. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azt még megértem h bejön neked idősebb!! de h még az apád engedi na ne szivass!! gecc ez mekkora már!!:O
2010. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jesszus. ugye ez csak vicc hogy apukádat nem zavarja?! Teljesen pedofil a pasi, ne mondja nekem senki, hogy egy egészséges 35 éves férfi 16 éves kislányra vágyik. És ne vedd sértésnek, de egy 35 éves nem nézhet rád nőként, ha normális. Ráadásul szűzként csak néhány éjszakás kapcsolat lenne?! Na ne már.. Bárcsak kamu lenne a kérdés.. De nem az:( Neked is van valami lelki problémád az biztos, ha egy 35 évesben látod a szexpartnered szűzként.
2010. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
ha kivánjátok egymást,szexeljetek.Mért ne? Független a pasi?
2010. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen független.:D
2010. jan. 6. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!