Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 35 felett egy férfi egyedül...

Ha 35 felett egy férfi egyedülálló, család nélkül, miért nézik le sokan? :S

Figyelt kérdés
Ismerek egy csomó ilyen férfit , egyszerűen nem képesek elviselni a családi élet általi kötöttségeket . Szabadok , mint a madár , ilyen kalandor jellemek . Van amelyik kocsikázik , kamionozás az élete , vagy utaznak , motoroznak , extrém sportolnak . Csaj meg ha van mindig más . Nagyon laza életvitelük van , volt már hogy hallottam 2 - 3 pasit rendesen piszkált egy családos pasi , hogy " mikor komolyodtok már meg " , meg hogy balf*sz vagy , meg hogy nem lenne jobb egy szerető feleség , gyerek , stb . Persze aki ezt mondta , a " családos " mintaférfi , éjjel nappal dolgozik , és semmi élete nincs , csak a családját tartja el , úszik a hitelekben , és állandóan vitatkozik meg veszekszik az asszonnyal , kész rabszolga az egész . Kérdem én , 1 : mi köze hozzá ki hogy él ? 2 : Miért lenne komolytalanság ha egy férfi 30 felett is fiatal ? Ilyenkor ökölbe szorul a kezem , főleg , hogy én is ilyen vagyok .
2010. nov. 23. 13:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
94%

Én nem nézem le őket, de valamit tisztázzunk. Attól, hogy valaki házas (és kötelezettségei vannak), még nem öreg, és nem halott, és még csak nem is rabszolga! Vagy ha igen, akkor a felesége is rabszolga!

Az emberek általában úgy 30 év körül végleg eldöntik, hogy milyen életet szeretnének: kalandot, vagy házasságot. Mindkét életforma követel áldozatokat. amiket te felsoroltál, azok a házas élet áldozatai, de bőven van a kalandor életnek is árnyoldala. Egyik sem jobb a másiknál, csak más. Te meg ne nézd le a házasokat, please :)

2010. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
95%
Én nem nézek le senkit. Viszont a városban kocsikázós, 40 körüli pörgessükagumikat típusú pasikat nem értem.
2010. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig jobb egy ilyen, mint egy ugyanennyi idősen többszörösen elvált, nem? Ha lenézik, vágjon vissza valamivel és kész, ő így él, neki így jó, legalább ő se kényszerül bele valamibe, ami nem jó, és mást se kényszerít be valamibe, amiben a másikat nem tudná boldoggá tenni.
2010. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
91%

Az első válaszoló szerintem nagyon jól leírta a lényeget. Valószínűleg némi irígység is lehet a "lenézésben", de tény, hogy a független életmódnak is vannak árnyoldalai. Ezt nem én találtam ki, hanem olyan 40 év körüli férfiaktól tudom, akik már kezdenek kiöregedni az "aranyifjúságból", és közben a családalapításról többé-kevésbé lecsúsztak. Szóval van ilyen is, olyan is, ki-ki maga választja élete útját, annak előnyeivel és hátrányaival. Visszaút egyikről sincs.

N31

2010. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek a saját joga, hogy eldöntse milyen életformát kíván élni, és ebbe senki nem szólhat bele. Van aki irigységből tesz rág megjegyzéseket, mások meg azért mert az a megszokott, hogy ennyi idősen a férfiak már családot alapítanak. Persze arról egyik házas férfi sem beszél, hogy szeretője van, mert korán nősült, és már kiégett a házassága. Te meg nyíltan mutatkozhatsz minden hónapban más nővel, ha azt akarod. Ő meg max titokban.

Én nő vagyok, de velem ugyanezt csinálják. Mikor szülsz már gyereket? Nem házasodtok össze?

Most őszintén: Kinek mi köze van hozzá? Muszáj mindenkinek egyforma életet élni? Hol van ez megírva? Elvégre különbözőek vagyunk. Az életünk is legyen más.

2010. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
70%

Semmi közöm hozzá, hogy más hogy él, de véleményem lehet róla. 35 felett ha egy pasi nem kel el, ott valami nagyon komoly gebasz van....még akkor is ha kamionos (speditőr voltam, tudom miről beszélek)


24/L

2010. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
57%

Aztán miért nincs visszaút az agglegény életformából? Éppen az ilyenek tudnak gyökeresen változtatni, ha akarnak. Egy pasi sosem elég öreg az apasághoz.

Ne törődj senkivel, éld az életedet!

2010. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
81%
13:11 - Nem minden ember akar minden áron családot alapítani!
2010. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
44%
A 24 éves csaj már rohadt sokat tud az életről! Milyen gebasz anyukám? Nem arról van szó, hogy nem kel el, hanem nem akar elkelni! Nem tudsz olvasni? Ő más életformát akar élni. Ez a lényeg!
2010. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Én ismerek házasembereket , és kedvelek sokat is közülük a gyerekeikkel együtt , csak az olyan embereket rühellem mint amilyet leírtam ( a piszkálódósokat , ha nem fogadják el hogy más milyen ). Én olyan vagyok , hogy abban hiszek , hogy minden ember azt keresi ami számára a legjobb . Első : én értem mit mondasz , és nem nézek le senkit sem !
2010. nov. 23. 13:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!