Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsak a szüleimnek?

Hogyan bizonyítsak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A szüleim nagyon haragszanak rám, az én/mi hibám volt. Mondtam nekik, hogy megbántam és tudom h mekkora hülye voltam...(inkább nem mesélem el a történetet a lényeg h azért haragszanak ennyire mert sitten is voltam de nem vagyok cigány!) tényleg megbántam, meg akarok javulni. Gondolom el nem felejtik, de azt szeretném hogy bocsássanak meg valamennyire. Nem szoktunk találkozgatni csak néha akkor is csak köszönnek nem mondanak semmit.

Már volt egy hasonló kérdésem és ott is azt mondták hogy bizonyítsak meg pár barátom is. De hogyan? Már szinte mindent megtettem.

F/21


2010. márc. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
így elég nehéz megmondani, hogy nincs meg amiért sitten voltál. lehet hogy ahhoz kéne kapcsolódnia...
2010. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha őszintén beszélsz velük akkor bizonyára engedik, hogy bizonyíts
2010. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Beszélgess velük! Igaz nekem nem voltak annyira "nagy" hibáim, mivel nem kerültem börtönbe, de én is tettem rossz fát a tűzre ami miatt haragudtak rám. Leültem beszélgetni velük, és azt mondták hogy a tetteim beszéljenek. Tudom, hogy az én esetem szinte teljesen más, de mutasd meg nekik, hogy megváltoztál! Igen, így sajnos nem könnyű megmondani, mit tegyél, mert nem tudom az okot, ami miatt "nem kedvelnek", de abban igazad van, ez nem helyes kikotyogni. És szerintem ha látják, hogy máshogyan viselkedsz mint régen, akkor javulni fog a kapcsolatotok. Mindenesetre türelemre van szükség, hiszen nekik is kell idő ahhoz, hogy "kiduzzogják" magukat, és ha már lenyugodtak minden rendbe jön. Csak idő, kitartás szükséges, és egy nagy beszélgetés.
2010. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az amit megtettél?

Mivel bizonyíts?

Ha nem dolgoztál,akkor dolgozz és tartsd el tisztességesen magadat.Ha lehet,akkor tegyél félre is pénzt.

Ha ittál,drogoztál,ezután ne tedd.

Ha rossz társaságba keveredtél,szakíts azzal a társasággal végérvényesen.

Véletlenül se tegyél olyasmit,amért börötnbe kerültél.Még a lehetőségét is kerüld el.

A szüleiddet pedig látogasd meg,beszélj velük,kérd ki a tanácsukat.Kérdezd meg,hogy ők mit várnának el tőled.

A bizalmat nagyon nehéz vissza szerezni.Ehhez nem elég mondani,hogy megbántam.Tenni is kell.Fiatal vagy még,erős akarattal megváltozhtasz.Akkor a szüleid is megbocsátanak neked.

2010. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyet értek.
2010. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!