Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjeteknek/párotoknak...

A ti férjeteknek/párotoknak volt tejfakasztó bulija? Zavart titeket? Mi történt ott, meddig tartott? Nálatok volt vagy elmentek valahová?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
76%
Volt. Péntek éjszaka szültem, szombat du. tartotta meg anyósoméknál, mert ők kertesben laknak, mi akkor még albiban egy társasházban. Főzöt egy bográcsgulyást, ökörködtek, ittak. Nem zavart, fel sem merült bennem a gondolat se, hogy megtiltsam vagy ilyesmi.
2015. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt. Hülyeségnek tartja, velem volt végif.
2015. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt, de ha lett volna, az sem zavart volna.
2015. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
77%

Volt mindhárom szülésnél. Beültek egy kocsmába, ittak pár sört, aztán hazamentek.


Engem nem zavart, hisz rám ittak, meg a gyerekeimre, szerintem ez egy kedves szokás, és nem tudom, mitől kellett volna tartanom. Én úgyis a kórházban voltam.

2015. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
73%
Volt, de csak 2 héttel a szülésem után (a többség messziről jött, össze kellett szervezni). Egyáltalán nem zavart, nem is értem miért kellett volna zavarnia. Mi történt? Berúgtak, ennyi történt. Fogalmam sincs meddig tartott, gondolom hajnalig. Apukámék kertjében volt.
2015. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
49%

Nő vagyok, nem akarok gyereket, de ha akarnék is zavarna, ha a párom egy úgynevezett tejfakasztó bulira menne.


Undorító az elnevezés is... ennyi erőből akkor menjen inni a haverjaival a gyereke megszületésének örömére, de ne hívja ilyen gusztustalan néven...

2015. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
41%

Nem volt és zavart is volna, ha otthagy ezért. Szerencsére ebben is egyezik a véleményünk, ő is azt tartotta fontosabbnak, hogy már az első perctől ott legyen velünk, segítsen mindenben.

Hónapokkal később ült be a munkatársaival egy sörre "ünnepelni", amikor már rendesen belerázódtunk a gyerekezésbe, és még akkor se maradt sokáig, sietett haza.

2015. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
76%

Egyik legjobb barátom tejfakasztóján voltam nem olyan régen. Kocsmában voltunk, ittunk, mint a hülyék, meg etettük ilyen kisüveges gyerekkajával a friss apukát :D, röhögtünk, aztán hazamentünk 1 körül, mert másnap mindenkinek meló volt.

Anyuka úgyis a kórházban van olyankor, semmi hisztizés nem volt...

2015. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
52%
Szóval téged igazából a neve zavar? Ez vicces azért.
2015. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, most nem azért, de mit csináljon a férj? Aludjon sátorban a kórház előtt, csak azért, mert téged úgysem engednek még haza? Mert ott az osztályon nem alhat benn.
2015. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!