Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tejfakasztó buli. Miért...

Tejfakasztó buli. Miért ugranak erre a kifejezésre oly sokan?

Figyelt kérdés
Felénk hagyomány. A vejem testvérééknél megszületett az utód. Tegnap volt a buli. Anyuka a kicsivel még kórházban. Ő Viber-en keresztül volt jelen. Ma hozták a fényképeket. Egy üveg viszkit láttam az asztalon. Gondolom azzal koccintottak. Azonkívül üdítők csipszek, rágicsálni valók. De minden képen látszik az öröm, jókedv. Anyuka nem hogy dühöngött volna, hanem neten biztatta a fiukat. Miért gondolják sokan, hogy egy ilyen bulin valami szörnyű dolgok történnek?

2015. márc. 1. 14:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Mert sok a begyöpösödött ember, aki szerint ha megszületik a "babóca" akkor csak körülötte kell ugrálni folyamatosan és nem lehet szórakozni.
2015. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igazad van. Jutalmul mindjárt le is nulláztak. Én nyomtam egy zöldet neked.
2015. márc. 1. 14:47
 3/28 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon egyszerű. Mert a tejfakasztó buli nem arról szól, hogy de szeretem a gyerekem és mennyire boldog vagyok, hanem egy ok a berúgásra.

Nekem pl. ezért "csípi" a szemem.

2015. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De gondolj bele. Aki csak inni akar, az ezer más alkalmat is talál erre. Mondom ezt antialkoholistaként.
2015. márc. 1. 14:49
 5/28 A kérdező kommentje:
Téged is lenulláztak. Jelen vannak a hangtalan pontozók. De legalább írnának valamit!
2015. márc. 1. 14:50
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem csípi a szemem. Ha lesz gyerekem, én is meg fogom ünnepelni, ha megszületik, holott nő vagyok. Aki csak okot keres a berúgásra, annak az is elég, hogy hétfő/kedd/stb. van, nem kell vele gyereket vállalni, ha minden ürüggyel lerészegedik. Ha az újszülött gyereke miatt fog, az ellen az égvilágon semmi kifogásom. Egyébként sem láttam még részegen a párom.
2015. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
A hangtalan pontozók pont azért hangtalanok, mert nincsenek érveik. Olyan ez, mint a bántalmazás: nem tudok mit mondani, mert nincs igazam, úgyhogy durr egy pofon. Bizonyos IQ alatt sajnos gyakori mentalitás.
2015. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Engem ez az elnevezés irritál, erről nem tehetek. De maga a buli ellen nincs kifogásom. Csak könyörgöm, ne így hívják...
2015. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Az elnevezés egyébként szerintem is béna. De nem kötelező használni:)
2015. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az elnevezés valóban lehetne szerencsésebb is. De ez terjedt el. Ha mi most megszavazunk valami mást, akkor is így fogják emlegetni.
2015. márc. 1. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!