Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Három hete szuletet fiam már...

Nné Adrea kérdése:

Három hete szuletet fiam már a kórházban is kapott pótlást. Azóta szoptatok fejek tejfakaszto teát úszók. Pihennek bőven iszok folyadékot. Mégsincs fejem. Hol tudok anyatejet venni? Fuzesabony vagyok

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
a helyi védőnővel beszélj erről. nekünk ő mondta honnét szabad tejet hoznunk.
2015. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt írod, hogy nincs tejed, de szoptatsz és fejsz. Ez most akkor hogy van?


Ja, iskolában vehettél volna még egy pár nyelvtan különórát.

2015. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom próbál szoptatni, és minimálisat kifejni!
2015. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ! Mobilról írtam ellnézést érte.Igen szoptatok (de ehes es a merleg ki se mutatja mit evett)probálok fejni is hatha serkenti.sajna eddig semmi
2015. júl. 8. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szoptatási tanácsadó, Karamalz, amit még nem próbáltál.
2015. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És akkor se keseredj el, ha mindezek ellenére sem sikerül szoptatnod. Tápszeren is felnőtt már nagyon sok baba, makk egészségesen.

Nyugi.

A védőnőddel beszélj, hogy hol van a legközelebb anyatejleadó.

2015. júl. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 agica8602 válasza:
Szia! Én is így voltam 2 honapig szoptattam fejtem a picinek mivel kicsike volt elfáradt hamar evés közben . Néha pótlást is kapott. Én úgy tudtam sok tejet csinálni hogy fekve szopiztattam közben a másik mellem fejtem. És így több lett. Mára már 8 honapos a kislányom és még mindig szopizik hozzátáplálás mellett.
2015. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és biztatást.ma csak szoptatás volt igaz egyik érte másikat de probalkozunk
2015. júl. 11. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, ettől termelődik a tej.
2015. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!