Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Jogosan esik rosszul, hogy a barátom szülei nem hívnak meg karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ma beszélgettem a barátommal és mondtam neki, hogy 25-én meghívtuk hozzánk ebédre.

De ahogy ő mondta úgy jött le, hogy engem ők nem hívtak meg.

Igazából nagyon rosszul esik, mer együtt vagyunk már 9 hónapja.



2015. dec. 8. 11:45
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
68%

náluk milyen a karácsony? ünneplik egyáltalán?

amúgy meg kérdezz rá, hogy te meg vagy e hívva, mert akkor úgy tervezel

2015. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%

Nem jogos.

A barátoddal jársz, nem a szüleivel hogy meghívjanak.

A kapcsolatotok pedig alig 9 hónapos, így még az "illem" se diktálja. Majd ha évek óta együtt lesztek, komolyan gondoljátok a jövőt, majd akkor...

2015. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%

És mikorra kellett volna hívniuk?

Hány évesek vagytok?

Ha még fiatalok, akkor gondolom, hogy 24-ét a családdal töltitek.

25-én ő megy hozzátok.

Akkor téged mikorra kellett volna hívniuk? Talán nem készítenek minden nap ünnepi ebédet, vacsorát.

Na meg nekik te nem vagy a családjuk.

Szerintem nem jogos a sértődés. Én igazából nem is vágyom rá, hogy náluk legyek :) Nem azért, mert bármi gondom lenne velük. De miért lennék ott?

2015. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Tartják a karácsonyt. Direkt azért mondtam én a barátomnak,, hogy 25-én jöjjön nálunk hogy tudjon tervezni.

Erre csak annyit mondott a barátom, hogy jó mert 26-án jönnek át hozzájuk a mamájáék. Őket is ismerem. Tehát nem vadidegen rokonok jönnek akiket nem ismerek.

2015. dec. 8. 11:52
 5/50 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Szerintem ne foglalkozz ezzel, neked van saját családod, nincs rájuk szükséged. Nálunk is evidens volt, hogy páromat meghívták az első pillanattól fogva, az ő családjában egyszer nem merült föl a gondolat, sőt inkább azon ügyeskedtek, mikorra tegyék a karácsonyi vacsit, hogy ne érjenek rá, akik ,,bekerültek" a családba. Ne erőltesd, az ilyen emberek maguknakvalók.

2015. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Én 25 a barátom 27 éves.

Ő egyedül él. A 24-ét ketten töltjük nála.

2015. dec. 8. 11:54
 7/50 anonim ***** válasza:
33%

jesszus engem 3 hónap után meghívtak, micsoda emberek :D

miért ne hívhatnák meg? nem kell nyolc fogásos vacsora, meg egyebek

2015. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért akarsz mindenképpen ott lenni.

Van saját családod, foglalkozz velük.

2015. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

Miert is kéne hogy meghivjanak?

Nem vagy az élettársa vagy a feleség csak a barátnője"9honapja" az meg nem sok.

Meg barmi lehet ebből a kapcsolatból.


Karacsnykor alltalaban a csalad van egyutt evidens hogy 9honap elteltével nem vagy családtag "csak a gyermeküknek a barátnője"

2015. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem fölöslegesen pörögsz ezen, nem lehet, hogy természetesnek veszik, hogy ketten mentek, ezért nem hívnak külön, kifejezetten téged? Ha jól értettem, számodra sem egyértelmű, hogy mi van, csak "úgy jött le." Kérdezz rá a srácnál, hogy mi a helyzet, mert ennek megfelelően tervezel, és ennyi.
2015. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!