Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra nem tudok idén...

Karácsonyra nem tudok idén ajándékozni a családomnak. /: 16 éves lány vagyok. Ez nagyon kellemetlen? Mert már kezdem magam emiatt rosszul érezni. Nem tudom, lehetne e itthon valamit még alkotni? Korombeliek, nálatok ez hogy szokás?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
vállald át anyádtól a főzést és a mosogatást ;)
2012. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tegnapig hasonló cipőben jártam... Aztán ma már olvasztottam csokit és azt beleöntögettem hőálló formákba. Tök cukik lettek és nem is nehéz szal érdemes megcsinálni :)
2012. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kézimunkázni, pl horgolni, vagy hímezni, festeni, még gyorsan alkothatsz valami szépet, de egy vers is gyönyörű ajándék lehet.Vagy ha van elég alapanyag sütéshez akkor készíthetsz valami tartós sütit, pl szép díszes mézeskalácsfigurákat vagy bonbonokat, saját magad aztán alkothatsz neki otthon valami mutatós csomagolást.

Vagy ha a környéken vannak mutatós növények, akkor karácsonyi koszorút, asztaldíszt készíthetsz, szép ágakat, fenyőgallyat, terméseket összegyűjtesz, összedrótozod vagy kötözöd és tetszőlegesen kidíszíted, ahhoz már maximum egy mécses vagy gyertya kell még és kész.

2012. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten utána nézhetsz esetleg a pet palackból készült ékszereknek, díszeknek, könnyű elkészíteni és nagyon szép, olcsó alapanyagból, ami minden háztartásban akad!Ragasztód meg gondolom, van.
2012. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!