Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beletörődni?...

Miért nem tudok beletörődni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elveszítettem a számomra legfontosabb embert,az Édesanyámat.Nem tudom mihez kezdjek.Az idő sem enyhíti a fájdalmat.Iszonyatos érzés hogy már nem foghatom meg a kezét,hogy már nem csinálunk semmit közösen,hogy már nem nevetünk együtt.Fiatal volt,még élnie kellett volna.Nem érdekel semmi,csak vagyok.Nagyon hiányzik a mosolya.Nem tudtam segíteni rajta.Már sose leszek boldog.Nélküle nem.
2015. dec. 14. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Mennyi ideje nincs veletek édesanyád?
2015. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gömbicica ***** válasza:
100%

minden szerettünk elvesztése fájdalommal jár :( a gyászt meg meg kell élni.

nekem sem volt egyszerü, pedig Ő már nem volt fiatal, de eljött egy pont, amikor el tudtam Tőle köszönteni, elengedtem, és azóta más az életem.

Az emlékek mindnyájunkban megmaradnak.


Annak idején biztosan megtettél mindent ami az adott helyzetben számodra megtehető volt.


Egy idő után el fogod tudni engedni!ami nem azt fogja jelenteni, hogy számodra örökre megszünt!


Most ugy érzed, hogy sose leszel boldog, de Édesanyád sem hinném, hogy ugy gondolná, hogy "áldozd" fel magad.


Keress valami feladatot, amiben kedved leled. Az idő tudja csak ezt a h elyzetet jobbá tenni

2015. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Keress valakit aki ismeri a Dianetika technológiáját. Vannak akik akár ingyen is segítenének neked ezzel. Keress rá a neten.
2022. jan. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!