Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose fogok már beletörődni...

Sose fogok már beletörődni ebbe? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Sok éve meghalt a feleségem és még mindig nem tudom elfogadni. Sokáig úgy éreztem, hogy nincs értelme az életemnek, nem lesz már társam. 2 éve megismertem egy nőt aki mellett újra boldognak éreztem magam egy kicsit de nem tudtam kiverni a fejemből a feleségemet és vég lett ennek a kapcsolatnak is. Szenvedés volt az egész. A barátaim akkor és most is próbáltak segíteni nekem de úgy érzem, hogy egyik kapcsolatom se lesz hosszabb 2 hétnél. Olyan érzésem van mintha minden egyes alkalommal megcsalnám. Hogyan tegyem végre túl magam ezen?
2013. máj. 1. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Az a probléma, hogy minden uj nőd a feleséged helyébe akart lépni, és nem tudott úgy szeretni, hogy elfogadta volna, hogy neked ő egy kitörölhetetlen részed. Gondolom tették a megjegyzéseket és erőszakoskodtak is. Ez a problémád. Olyan nőt keress aki teljesen elfogadja a nejedet is és hozzád tartozónak tartja, ezzel együtt szeret téged.
2013. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A nőknek se vonzó gondolom,hogy a meghalt feleségeddel kell versenyezniük,nekem se tetszene.Ennyi idő után azért már túl kell lépni,senki nem mondta hogy el kell felejteni,de az élet nem állt meg.Ha az éveidet búslakodással,egyedül akarod eltölteni,ez a mostani állapot tökéletes erre.Lehet hogy egy pszichomókus is tudna segíteni,ha már az ismerősök eddig nem tudtak.
2013. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

1-es, nincs igazad! Nem is tudsz semmit azokról a nőkről, akkor honnan tudnád, hogy hogyan viselkedtek?

Kérdező, sajnállak, rossz lehet, biztos nagyon szeretted. Még nem dolgoztad fel a halálát, nem sirattad meg eléggé. Lehet jó lenne ha felkeresnél egy pszichológust, aki tudna esetleg segíteni. Próbáld meg, mert egyedül nem fog menni.

Minden jót! :)

2013. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

2 "A nőknek se vonzó gondolom,hogy a meghalt feleségeddel kell versenyezniük,"


Melyik értelmes nő versenyezne egy ilyen helyzetben?


Aki egy ilyen helyzetben versenyezni próbál az üres, 0 EQ, egoista.

2013. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
4: ezt úgy értettem,hogy gondolom ők is érzik,hogy nem úgy szereti a pasi őket,ahogy kellene.
2013. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem van egy ismerősöm. Ő segítette a családot (a férjet és a 2 kicsit) ahol tudta. Ő kérte a férfit, hogy tegyen ki az anyjukról képet a gyerekek hagy tudják, hogy ő volt az.

A nő tudja, hogy soha nem lehet annyira fontos mint a feleség volt ( ha a feleség élne még biztos együtt lennének úgy gondolja) de imádja őket...

Én nagyon csodálom őt nagyon. Örök második nőként.


Neked viszont lehet hogy egy néhány szakorvosi segítség jót tenne, van olyan ember aki a gyászt nem tudja egyedül feldolgozni!

2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!