Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "beletörődni",...

Hogyan lehet "beletörődni", hogy szinte alig látom a férjemet? Kinek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

Férjem napi 12 órát dolgozik,éjjel szinte soha nincs itthon,

már úgy érzem,hogy belepusztulok ebbe!Nagyon hijányzik,már a jelenléte,a puszija,érzem lassan belebetegszek ebbe..:((((


2011. nov. 8. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én 28,ő 32 éves
2011. nov. 8. 19:47
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Miért kell 12 óráznia?
2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szegény:( Én csak kilenc órában dolgozok, de így is nehezen bírom a hétköznapokat. Nem hiszem, hogy ezt meg lehet szokni, max. egy idő után talán könnyebben viseli az ember. Nem tudnátok valahogy megoldani a dolgot? Közös munkahely valahogy? Vagy kevesebb óraszámban dolgozni? Bár a mai világban nem nagyon lehet ugrálni, tudom, és a pénz nagy úr, bla bla bla :S

23/N

2011. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Legalább van munkája ,mai világban ennek örülni kellene.Menj el te is dolgozni és addig sem hiányzik.
2011. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Basszus, attól hogy ő is belerohad a munkába, mert az ugye olyan jó, szerinted nem hiányzik a szerelme?! Mi ez az ostoba felfogás, hogy ha valakinek hiányzik a párja, az tuti unatkozik és/vagy egy önállótlan senki? Röhejes.
2011. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha mindkettő elmegy reggel dolgozni és este jönnek haza akkor nem ér rá otthon vergődni ,kínlódni és nem mellesleg több lesz a bevételük. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
A gondolkodásod a nagyon egyszerű, de mindegy. És a több bevételtől nem fog kevésbé hiányozni a férje, ami ugyebár a kérdés lényege volt.
2011. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
Írhatnám hogy akkor gyűjtsön bélyeget vagy kössön pulóvert ,nézzen tv-t ,sétáljon a mezőn, menjen fecsegni a szomszédba,de akkor már inkább valami olyasmivel kéne foglalkozni ami hoz valami pénzt is a konyhára. Szerintem ez logikus,dehát a nők és a logika...:D
2011. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Értelek én, te nem érted, hogy egy érzelmi hiányt nem lehet ilyen módon pótolni. Ez ugyan nem logika, de nem is túl bonyolult.
2011. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!