Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti büntetnétek ilyen ovis...

Ti büntetnétek ilyen ovis módon a felnőtt gyereketeket?

Figyelt kérdés
A barátom az egyetemről itthon volt néhány napot,de holnap már utazik is vissza a fővárosba,ahonnan elég messze lakunk. Ez idő alatt meg volt szabva,hogy mennyit lehetünk együtt az ő szülei által.Hétfőn véletlenül elaludtunk reggel(kb egy órával aludtunk tovább),mert nem csörgött az ébresztő,így meg van tiltva,hogy együtt aludjunk. Mindketten 19 évesek vagyunk. Ez mennyire reális büntetés? Ti is ezt tennétek?
2015. dec. 15. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ha jol ertem meg van szabva hogy mikor lehet el es mikor menjen haza?
2015. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mehet*
2015. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Szívesen meghallgatnám a másik felet.

Normális esetben sehogy se kell korlátozni egy felnőtt gyereket, mert már rég megtanulta, hogy mit és merre szabad/illik/érdemes.

2015. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan. És hát az ember legtöbbször a saját hibájából tanul.
2015. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen,meg van szabva..nagy hisztik voltak már abból is,hogy minek akarunk találkozni minden nap. Amúgy tavasz óta vagyunk együtt.


A másik fél sok szabályt hozott már,amihez igazodunk is. A barátom kéthetente tud hazajönni,de akkor is meg van szabva,hogy mennyit lehetünk együtt a hétvégén. Őszintén én ezt már kezdem unni. Most is meg volt beszélve hogy ekkor eljön,akkor hazamegy,de sajnos elaludtunk. Tulajdonképpen durván 20 percet késett a megbeszélt időponthoz képest,mert úgy állítottunk ébresztőt h legyen még kis idő beszélgetni reggel meg ilyesmi,így viszont kipattantunk az ágyból és már ment is.

2015. dec. 15. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan nem ertem az ilyen szülőket..egis Mia fa*zt akarnak ezzel elerni? En mar elkoltoztem volna toluk. Bar ha nincs miből akkor esélytelen.
2015. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Marad a költözés, mert ez nem normális......Igaz a párod is hunyó annyiban, hogy ki kéne állnia magáért és kerek perec kijelenti, hogy Ő felnőtt, nem szabnak meg neki semmit.
2015. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel még tanul,amit ugye otthon finanszíroznak...ez sajnos nehéz....meg már kisebbként megtanították "engedelmeskedni" és ha mégsem fogad szót úgymond,akkor megy rendesen az érzelmi zsarolás. Lassan-lassan remélem változik a dolog.
2015. dec. 15. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
19 éves..nagykorú..nem most kell elkezdeni nevelni amúgy
2015. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon reménykedj a változásban... én 20 évesen hasonlók miatt léptem le otthonról, elég nehéz volt az egyetemet úgy elvégezni, de önálló felnőtt lettem.
2015. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!