Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene kezelni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezelni ezt a helyzetet? Felnőtt vagyok, mégis ovis módjára viselkedem.

Figyelt kérdés

Buliban ismerkedtünk meg, és csókolóztunk is, mint kiderült ez mindkettőnk számára nagyon jó volt. Elkérte a számom, másnap felhívott, pár nap múlva találkoztunk. Egy hét múlva újra.


Azonban már az első találkozásnál megfogta a kezem, én pedig célozgattam rá, hogy még nem kellene csókolózni, mert a buliban ittunk és... aranyos volt, megértette, de a végén én mégis akartam és volt búcsúcsók.


Második randin viszont egyáltalán nem volt csók, csak szájra puszi. Ő természetesen akarta, igazából én is, csak:


nem tudom, hogy hogyan kezeljem ezt az egészet. Mivel a buliban megismerkedésünkkor is nagyon vonzott már, meg ittunk is, lazán ment, hogy csak úgy csókolózzak vele. Most pedig a randikin én is nagyon kívánom, de valahol meg mégsem akartam a csókot, hogy ne gondolja, hogy a buli ellenére könnyen adom magam. Szeretném kicsit jobban megismerni, de ő azt mondja, hogy ezt úgy is lehet, ha van csók, ha már egyszer csókkal köszöntünk el.


A vonzalom megvan teljesen, senki nem csókolt még ilyen jól és jó pasinak is tartom. Emiatt viszont azt akarnám, hogy komolyan vegyen. Hogy "javíthatnék" ezen az egészen egy 3. randin (ha lesz)? :(



2014. febr. 2. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
állj meg a csóknál egyenlőre
2014. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolja veled akkor szerintem mehet csók. Ha viszont kicsit is érzed, hogy ki akar használni és nem tart teljes értékűnek amitt a csók miatt (bár kétlem, sajnos vagy nem sajnos de a mai világban ez már nem gáz:), akkor ne engedd és hagyd ott.
2014. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze, a csóknál többet nem engednék többet egyelőre.

De most ettől az egésztől nem fogja azt gondolni, hogy nem is kell értem küzdenie..., meghódítania? :(


2:

Hogy érted, hogy nem tartana teljes értékűnek emiatt?

2014. febr. 2. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át a dolgokat, és mondd el neki, mit érzel, beszéld meg vele, hogy most akkor hogy legyen mint legyen.
2014. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3:

Én átgondoltam és akarom őt, csak eddig nem igazán tudtam, hogyan kellene viselkednem, hogy ne gondolja rólam, hogy valami kis könnyűvérű nőcske vagyok.

2014. febr. 2. 00:26
 6/8 Marc Bolan ***** válasza:

Sokat problémázol.

Nem ritka,hogy csók van rögtön. Ha azt akarod,hogy legyen miért küzdenie,akkor ott szex... Bár én hülyeségnek tartom ezt is időhöz kötni. Mindent,amikor érzed.

2014. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kegyetlen leszek - ne görcsölj rá. Ha a randitok nagy részét nem egymás szájába feledkezve töltitek, akkor bőven van időtök ismerkedni. Az sajnos a mai világban pedig tény egy pasas számára, hogy egy csók még nem jelenti azt, hogy a nő "elejtve", tehát bőven lesz még miért küzdenie.

Ha már megkapta a csókod, ne vond meg tőle, inkább alkalmazd úgy, mint jutalmazási eszközt. Szívtelennek hangzik, de hagyd, hogy megdolgozzon érte. :) Így nem lát majd könnyű esetnek, ráadásul tudni fogja, hogy mivel okozhat neked örömet.

2014. febr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bazzd szajba
2015. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!