Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azzal az emberrel...

Mit tegyek azzal az emberrel aki nem kommunikatív? Mit tegyek hogy megnyíljon nekem? ÉS a vízöntő jegyűek miért nem kedvelik az oroszlán jegyűeket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akar beszélgetni veled, beszélgess mással! Egyáltalán miért akarod mindenáron, hogy megnyíljon neked? Ha egy zárkózott ember érzi rajtad, hogy mindenáron beszéltetni akarod, csak még jobban be fog gubózni. Inkább hagyd békén, majd kinyitja a száját, ha akarja.
2010. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem az a gond,hogy nem kommunikatív,csak konkrétan Neked nem akar megnyílni,mert Téged nem bír.Ez esetben hiába erőlteted,csak vág rá egy pofát,és még jobban elhatárolódik Tőled.Ne pitizz senki szimpátiájáért,mert nem éri meg.Ami nem megy,azt ne erőltessük ugyebár.Ne akarj senkit megváltoztatni!
2010. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
mert az oroszlánok olyanok mint a halak, csak kicsit büdösebbek!
2010. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy nem akar veled beszélni, mert butának hisz, amiért horoszkópozol...
2010. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek különbözőek, sajnos ezt el kell fogadni. Mindenki magából indul ki, hiszen csak a saját fejünkkel tudunk gondolkodni. Ha valaki kommunikatív, de a másik nem akar velünk beszélgetni, nem feltétlenül velünk van baja, talán ő hallgatagabb.

Az asztrológiai kérdésedre válaszolva: azért van a Vízöntők és Oroszlánok közötti ellentét, mert a zodiákusban egymással szemben állnak, így eléggé különbözőek. A Vízöntő az egyik legfüggetlenebb jegy, míg az Oroszlánok általában szeretik az irányításuk alatt tartani a dolgokat, de persze ez is bonyolultabb ennél.

2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kommunikatív, akkor csak finoman, lépésről lépésre kezdj el vele beszélgetni. Először semleges témákról, mindennapi helyzetekben, aktuális dolgokról. Aztán egy idő után már személyesebb jellegű témák is előkerülhetnek, de vigyázz arra, hogy ne legyél tolakodó, és csak addig kérdezd, míg látod rajta, hogy szívesen válaszol. Ha nem veszed észre, meddig mehetsz el, akkor lehet, hogy magad ellen fordítod a helyzetet.


A horoszkópról meg annyit, hogy vízöntő létemre a legjobb barátnőm éppen oroszlán jegyű, és imádjuk egymást.

2010. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kommentre utalva, nem akartam mélyebben belemenni, de valóban sokszor éppen a két szemközti jegy vonzza egymást a legjobban, pl. Bika-Skorpió, Vízöntő-Oroszlán, Rák-Bak, stb... Általában addig idegesítik csak egymást, amíg rá nem jönnek, hogy a másik ember csak egy tükör.

Két ellentétes elv, de hát a mágnes két pólusa is vonzza egymást :).

Egyébként ez a horoszkópos dolog (asztrológia) annál sokkal bonyolultabb és összetettebb, mint amennyit a napi újságokban lehet olvasni a témáról.

2010. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én férjem sem beszél sokat, sőőőőt!!Elfogadtam ezt, ő mindig ilyen volt, nem csak velem.Vízöntő egyébként , én meg ikrek, és beszélek helyette is, jól kiegészítjük egymást.

Amikor néha elhallgatok egyből megkérdezi, hogy baj van?

Horoszkóppal kapcsolatban csak ennyit tudok mondani, hogy ő is vízöntő és nem sokat beszél.

2010. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként ez a horoszkópos dolog (asztrológia) annál sokkal bonyolultabb és összetettebb, mint amennyit a napi újságokban lehet olvasni a témáról."


Hát persze, mert mindent bele lehet magyarázni. Egyszer azt mondják, hogy két jegy képviselői vonzzák egymást, aztán meg azt, hogy taszítják... Komolytalan hülyeség az egész. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy én eddig azokkal az emberekkel jöttem ki legjobban, akikkel állítólag halálos ellenségnek kellene lennünk, akik pedig állítólag passzolnak hozzám, és az asztrológia ragyogó kilátásokat mutatott, azokkal valamiért sosem működött a dolog. Jobb lenne, hogyha végre leszoknának az emberek arról, hogy a születési napjuk alapján ítélnék meg a másikat...

2010. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!