Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy a lány megnyíl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a lány megnyíljon nekem? Kábé egy hónapja ismerem, párszor találkoztunk, majd mindennap váltunk egymással pár szót msnen vagy facebookon, ahogy időm engedi munka miatt, de mégis zavaró a beszélgetésünk.

Figyelt kérdés
Látom rajta, érzem is hogy bejövök neki, de mégse érdeklődik felőlem, és sokszor kapok tőle "semmitmondó" két-három szóból álló válaszokat, párbeszédromboló beírást, megjegyzést. És hát tetszik nekem, de így elég kellemetlen vele lenni, társalogni.
2011. febr. 26. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ő ilyen akkor ilyen is marad.
2011. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor a megoldás ha felhagyok vele? :(
2011. febr. 26. 09:16
 3/7 anonim ***** válasza:

hat ja. jol irja az elso.

ha regen nem ilyen volt, kerdezd meg miert valtozott meg.

en ismerek valakit, aki regen poenos csaj volt, meg minden hulyesegrol lehetett beszelni, de miota felszedte egy pasi, majd jol megbäszta es dobta, utana teljesen eletkeptelen lett. sajna nem tudtom bele semmilyen szep szoval eletet lehelni :(


olyat csinal, hogy aki a szexxel poenkodik, vagy arrol beszel pl msnen, azt tiltja...

2011. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vele ilyen baj nincs még :'D hát annyit tudok róla hogy volt egy-két rövidebb életképtelen kapcsolata, meg h meghúzták már...még egyszer mondta, hogy most nem igazán érzi hogy kellene neki valami pasi, lehet emiatt lenne olyan "rideg"??
2011. febr. 26. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon kiábrándítani, de ha ez a lány azóta így viselkedik veled, mióta ismered, vagy ebben az egy hónapban folyamatosan, akkor bizony egyáltalán nem érdekled őt.


Ha egy lánynak nagyon tetszik egy fiú, akkor érdeklődik iránta, a dolgai iránt.


Ha nála ez nincs meg, te valamit nagyon félregondoltál. Lehet, hogy a külsőd "bejön" neki, de hogy semmit nem akar tőled, az biztos.


Ha néha ilyen a másik, az megbocsátható, mert emberből vagyunk. Ha én hulla fáradt vagyok, vagy túlterhelt, akkor én sem tudok úgy odafigyelni másokra, mint egyébként. De az, hogy valaki mindig ilyen veled...


Ezt a lányt messziről kerüld el, mert hosszú távon nagyon rossz hatása lesz rád, hogy úgy bánik veled, olyan érdektelenül, ahogy más a kutyájával se tenné.


Le fogja rombolni az önbecsülésed teljesen.


Javaslat: Építsd le, kerüld el jó messzire!

2011. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
élőbe másabb...szinte sugárzik belőle valami. olyan kis bájosan is néz, bámul. csak ha beszélgetni ilyen nehézkes vele nincs értelme vele többet... mert akkor eléggé üres egy kapcsolat lenne ...
2011. febr. 26. 10:58
 7/7 A kérdező kommentje:
hogyan építsem le? :)
2011. febr. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!