Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek újra közvetlen,...

Hogyan legyek újra közvetlen, felszabadult, kommunikatív, talpraesett?

Figyelt kérdés
mert régebben az voltam. olyan helyen dolgoztam, hogy sok emberrel kellett beszélgetni, problémát megoldani, ha találkoztam ismerőssel, rokonnal, stb mindig felszabadultan kommunikáltam. Most pl járok állásinterjúkra, de egyszerűen nem tudok olyan lenni, mint rég. alig beszélgetek, alig szólok valamit, nem tudok reagálni rögtön mindenre mint rég, stb. visszahúzódóbb, zárkózottabb vagyok. már a barátok társaságában is. miért? igaz, hogy már nem vagyok egy olyan "központi" személyiség, mint rég, de zavar. sokszor csak alkohol befolyása alatt érzem magam önmagamnak, mert olyankor felszabadultan viselkedem mint rég. mit tegyek?
2011. ápr. 5. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem fordulj pszichológushoz nehogy alkoholista legyél a végén
2011. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mit dolgoztál kedves kérdező ? nekem is ugyxanez van csak forditva, ilyen vagyok és ebből az állapotbol szeretnék annyira kijönni, csak nemtudom hol kezdjek hozzá,
2014. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!