Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki milyen anyagi körülmények...

Ki milyen anyagi körülmények között vállalta első gyermekét?

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Lakás, állás, autó nélkül. Egyedülálló Anyaként már terhesen. Néhány százezer Ft tartalékom volt akkor és visszaköltöztem szüleimhez akkor 28 évesen. Ez az igazság. Az főleg szerencse kérdése, hogy két évvel később saját házam és autóm lett hitelmentesen, utána egy évre pedig biztos állásom.
2015. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

9 honapja szultem.

Paronmal jegyesek vagyunk,fovarosi alberlet.

O 290ezret keres+cafeteria, en 180 es 240 kozott,valtozo.

Megtakaritas par szazezer.

Babacuccok nagy reszet kaptuk,vagy outletben vasaroltuk,nem a megtakaritasbol.

Szerintem normalis anyagi korulmenyeink vannak, extra kiadas igazabol csak a bebiszitter.

2015. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyedul filler munka lakas nelkul 21 evessen

Ennek 22 eve

2015. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Első! Hogy sikerült lakást venned két év alatt???
2015. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Mi kulfoldon elunk,de itt csak akkor vallaltuk,mikor fix ,leallandositott munka,sajat hazunk es autonk lett! Otthon nemhiszem,hogy vallaltunk volna gyereket. 2.-at sem merunk,egy gyereket is eleg segiteni. Hazat szeretnenk neki venni,jogsik,auto,tanulas...
2015. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, váratlanul örököltem egy nagyobb összeget
2015. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat!

Mi szeretnenk mar a parommal babat,de mindig csak nyari szezonban van munkank. Kulfoldon elunk!

Hiaba keresunk telen nincs lehetoseg!!!!

Azert jo latni,hogy meg vannak olyan emberek akik jo anyagi jovedelemmel rendelkeznek!!!

2015. dec. 22. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy biztos állásom, rendszeres havi fizetésem ami nem igazán volt sok, épp, hogy túllépte a minimálbért. De se lakás, se autó, semmi nem volt. Nem volt tervezett a gyerek, de vállaltuk. Azóta persze már a fiam is nagyobb lett, most már van autó, van lakás, állás, szinte minden.
2015. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Külföldön élünk.

2 autó (ez itt alap)

családi ház felépült, be volt rendezve teljesen (persze hitelt vettünk fel rá)

volt megtakarításunk és két biztos állásunk, 13 illetve 7 éve ugyanannál a cégnél fejenként :)


Albérlet sem lett volna nekünk akadály, de mi mindenképpen építkezni akartunk. Az egyetlen, ami fontos volt az a biztos állás és a jó kereset volt.

2015. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Jól menő cég, nagy hitel nélküli ház, egy autó nekem és az asszonynak, legalább 5-10 millió Ft tartalék.
2015. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!