Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek! Mikor és milyen...

Pánikbetegek! Mikor és milyen körülmények között volt az első pánikrohamotok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éjszaka hirtelen felébredtem és rettenetesen rosszul éreztem magam. Komolyan azt hittem, meg fogok halni. Kivonszoltam magam a kádhoz és a tusolóval a hideg vizet engedtem a fejemre, hogy ne ájuljak el. Több óra volt, mire valamennyire magamhoz tértem. Másnap mentem a dokihoz, mert azt hittem, komoly gond van a szívemmel.
2015. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16 évesen, az egyik barátnőmmel sétáltunk délután.
2015. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vizsgázni utaztam, s azon a reggelen nagyon felfáztam. Féltem a tömegközlekedésen, hogy pisi-baleset ér.

A felfázásból kikezeltek, de valahogy azóta is félek olyan járművön, ahol nincs WC.

2015. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ügyet intézni voltam egy nyári délelőtt.Átlagos nap, semmi különös.Nem volt mitől izgulnom.

Aztán egyszer csak elkezdett gyorsan verni a szivem, remegni a lábam.Ez a fura érzés mindennapossá vált, más tünetekkel is kiegészítve, kiderült hogy nincs szervi bajom.

Jó pár évig eltartott, végül gyógyszer nélkül, önerőből leküzdöttem, most már kézben tudom tartani, szerintem soha többé nem befolyásolhat!Mert megtaláltam magamban azt az erőt, azt a hozzáállást, ami nem hagyja, hogy újra a pánik legyen az úr!

2015. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ültem a gép előtt egy nyugodt estén.

Olvasva itt a többit is, egyértelmű a szervi ok, sokan meg jönnek a lelki dumákkal. Az első gyakorlatilag soha nem necces szituációban van, vagyis nem mi magunk gerjesztjük, hanem jön magától.

2015. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha szervi, akkor miért lehet a félelem leküzdésével megszabadulni tőle??
2015. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Otthon voltam a családdal és éppen valaki(orvos)a betegeiről meg a betegségekről beszélt. Én meg teljesen rosszul lettem, majd jött a roham
2015. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ha egyertelmu a szervi ok miert nem talalnak semmit
2015. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem találtak?

Antidepresszánsok szerinted mire hatnak, talán a lélekre ?

2015. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!