Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem enged el apa koliba?...

Mért nem enged el apa koliba? Hogy Győzzem meg? Mért bánt a mostoha tesóm? ( Mostoha tesómmal kell egy szobába laknom)

Figyelt kérdés

A mostoha tesóm tavaly jött a osztályomba. Folyton piszkált. Ellenem fordította az osztályt tipikus tiniribizli

Júliusban kiderült apa új nőjének lánya.

Októberben hozzánk költöztek az anyagi helyzetük miatt.

Mivel a lakás 3 szobás, és van egy nővérem akinek a barátja itt él így az én szobámba költözöttbe.

Otthon kedves velem de a suliba folyton az otthoni dolgok miatt szívat, meg piszkál.

A lakásba nincs olyan hely ahova eltudnék vonulni.


Így hogy jövőre 9. es leszek koliba akarok menni, meg is van a suli.

De apa nem engedi azt mondja rosszak a kolik , és lány létemre nehogy már Katona suliba akarjak menni.

Ha nem megyek el több mint valószínű gimibe is osztálytársam lesz tesiszakon.


Anyukámhoz nem mehetek( ezt nem akarom részletezni miért)

Apa pedig az az ember aki pénzt ad szeretett helyett, így nem is foglalkozik velem nem tudom elmondani mért rossz és mért lennék kolis.


Már az öngyilkos akartam lenni...

Mit tehetek ?



2015. dec. 27. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Álmában öld meg a tesód egy életre le lessz tudva.

Mond az apukádnak hogy milyen a resód és hogy nem bírod. És ezt hozd fel indoknak. Miiii? A tesód barátja ott lakik nálatok? Miért nem alszanak egy szobában?

2015. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy szobába alszanak. Én mostoha tesómmal vagyok egy szobába, nem a nővéremmel. Két külön személy.
2015. dec. 27. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen el olvastam csak nem nagyon jegyeztem meg. Mond azt az apukádnak hogy válasszon vagy koli vagy végleg el veszít
2015. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy azt mondod hogy utálod a mostohádat és vagy ő vagy te gyereke csak egy van de nője lehet 500
2015. dec. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem érdekli mindegy mit mondok. Korházba voltam öngyilkossági kísérlet miatt, be se jött hozzám anyira nem érdekeljük.

Az is megvisel, hogy ennyire nem foglalkozik velünk, nővérem túltette magát ezen hogy van barátja.

2015. dec. 27. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerezz pasit talán segít ha olyan mint egy rendes ember vagyis átlagos ne légy öngyilkos van aki szeret nem érdemes meg halni gondolj azokra akik szeretnek. Miért nem enged el?
2015. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
A mostoha tesód meg ne utáld de nyilvánosan le járathatod
2015. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

És ha megszöknél?

Nincs esetleg egy hely ahová napokig elrejtőzhetnél?

Apádnak meg írnál egy levelet amiben leírod,hogy ez az ő hibája,mert nem törődik azzal hogy te mit szeretnél. Ezért jobbnak látod ha többé nem jössz haza

2015. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Vagy ha van egy olyan jó ismerösöd aki szeretne gyereket akkor örökbe fogadhat téged
2015. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem elmenni nem tudok csak a koli.
2015. dec. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!