Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apum meg csalja anyumat a...

Apum meg csalja anyumat a mostoha tesommal anyu sejti hogy mivan de énis tudom apu mindig veszekszik anyuval hogy nemigaz de én már nem tudom ezt nézni hogy anyám szenved?

Figyelt kérdés
szerintetek mondjam el vagy inkább halgassak?? apu se tudja hogy én ezt tudom és félek hogy mi lesz ennek a vége???
2011. okt. 18. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Menj aludni,pihend ki magad. Holnap írj egy e-mailt vagy ide ugynaezt a kérdést normálisan megfogalmazva. Ne haragudj,de így érthetetlen:S
2011. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te jó ég apád a mostoha lányát húzza?! van baj
2011. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen és nem tudom hogy mitcsináljak hogy mondjam el vagy mi legyen
2011. okt. 18. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:
első válaszolo bocs de igy nem tudok fogalmazni:(
2011. okt. 18. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennek jó vége már nem lesz. Én azt mondom, hogy mondd el, ezt nem lehet (és nem is szabad) titokban tartani. Viszont abban biztos vagyok, hogy ebből válás lesz. Sajnálom.
2011. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"apu mindig veszekszik anyuval hogy nemigaz"


ebből az következik, hogy anyu is tudja már. Szal inkább csak megerősíteni tudnád a sztorit. Szerintem jobb nem belefolyni. Próbálj mindkettőjükkel kedves lenni, és úgy tenni, mintha az ő oldalán állnál.

Így amikor majd elválnak, dupla zsebpénzt kapsz.

2011. okt. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem és ugy csinálok kedves vok mindkettőjükkel utolso engem nem érdekel a pénz és ksz a válaszolok
2011. okt. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!