Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki boldog csak én érzem...

Mindenki boldog csak én érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenki boldognak tűnik,akiknek megvan mindenük.Úgy érzem hogy csak én vagyok boldogtalan,akinek nem úgy alakult az élete,ahogyan szerettem volna.Részben a saját,részben a sors hibájából.
2015. dec. 27. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis. :/

Egyébként sokan vagyunk,akik boldogtalanok,csak próbáljuk elrejteni.

Én pl. soha nem mutatom ki ha boldogtalan vagyok.

2015. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sors?

Sorsod iranyitoje te magad vagy

Mast akarsz? Kuzdj erte

Nem sikerul ? Nem akarod elegge nincs kitartasod

Ne masokat nezz magadat figyeld

2015. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok,amiket nem lehet irányítani.Ha valakit elveszítesz örökre,az ellen nem tehetsz és nem is tudod megváltoztatni.
2015. dec. 27. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi! :D Én is szarul érzem magam, kiderült, hogy egyáltalán semmit sem érez irántam a lány, aki nekem fontos! Úgyhogy most humorral próbálom oltani a mély csalódást.


Ui. Légyszi, ne pontozzatok le, legalább ma ne kapjak több pofont. :D

2015. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én sem vagyok boldog...de legalább vannak sorstársak...
2015. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ---Laura--- válasza:
100%
Sokszor semmisem alakúl úgy ahogyan szeretnénk és gyakran követűnk el hibákat de az ember a hibáiból tanul és a hibái által fejlődik.A múltbeli csalódásokra negativ dolgokra ne hiba ként tekincs hanem leckeként szűrd le belölűk a tanúlságot és és ez által fejleszd magad.Az élet rövid ahhoz,hogy a hibáid miatt ostorozd magad. :)
2015. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit elveszitesz orokre azt meggyaszolod

Gyasz jo dolog segit mmeggyogyulsz

Nem csak halottakat lehet gyaszolni

2015. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!