Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan furcsa, hogy nem...

Miért olyan furcsa, hogy nem mindenki éli meg a császárt rosszul és nem mindenki "hal" bele?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 19:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
Csak én nem értem a kérdést?
2015. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Az általános vélemény az (ezen az oldalon is),hogy a császár a világ egyik legfájdalmasabb műtéte, milyen nehéz belőle felépülni stb.

Ha valaki netán azt meri mondani,hogy ő nem döglött azért bele, akkor azzal jönnek, hogy mártírkodik, meg császár párti azért mondja.

2015. júl. 29. 19:09
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan jól viseltem és nem haltam bele!😁
2015. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van kérdező! De engem nem érdekelnek ezek az ősanyák!

És a hasizmot se vágják, hanem széthúzzák 2 oldalra. Ezt csak azért írom le, mert az ősanyák ezzel sincsenek tisztában.

2015. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Mitől ősanya az, akinek sikerült természetes úton?

És miért fura az, ha valaki csak akkor akar császárt, ha mindenképpen szükséges?

2015. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Mások vagyunk, más a fájdalomküszöbünk. Sokan egy menstruációt is rosszul élnek meg, mások pedig könnyen túljutnak egy műtéten is.

Én sem haltam bele a császárba és marha gyorsan felépültem. Szerencsém is volt és nem hagytam el magam.

2015. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5-ös! Itt most nem arról van szó,hogy kinek sikerül vagy nem! Egyébként nem értem ezt a sikerül szót? Mintha azt sugallná, hogy valaki attól ügyesebb,mert sikerült neki.


Én arra gondolok,hogy nem mindenki viseli rosszul, és ha ezt elmondja,akkor megkapja,hogy túlozza a képességeit!

2015. júl. 29. 19:35
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

A csàszàrosoknàl pedig sokszor fordìtva: aki hagyomànyosan szül, az tuti kitàgul, élete végéig bepisil, szanaszét reped, stb.


Mindegyiket lehet ìgy is, meg úgy is megélni, értelem szerűen a tőbbség sajàt magàt akarja így vagy úgy igazolni. Ehhez bevett módszer a màsik csapat "alàzàsa".

2015. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%

"Egyébként nem értem ezt a sikerül szót? Mintha azt sugallná, hogy valaki attól ügyesebb,mert sikerült neki."


Én nem érzem úgy. Nagy adag szerencsének tartom, nem az egyén egyedüli képességének. Rengeteg mindennek kell hozzá egyszerre összejönnie, hogy "sikeres" legyen (baba fekvése, mérete, egészsége... anya fizikai állapota...).

2015. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
mert most menő "belehalni", aki meg máshogy áll hozzá, az kapásból "szaranya"
2015. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!