Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azt mondták, április...

A szüleim azt mondták, április végén el kell költöznöm itthonról. Teljesen nullán vagyok, hogy lássak hozzá?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nem óhajtanak tovább támogatni. Meg hát érzem én is rajtuk, hogy teher vagyok számukra.. Sokszor hozzám sem szólnak napokig.

Sajnos nincs félretett pénzem sok, abból kb egy lakás kauciója jönne ki és ennyi.

Dolgozom egy helyen, de csak 5 órában (suli mellett), így 55 ezer a nettóm + a borravaló, tehát havonta nagyon max 70 ezrem van..

Nem tudom, hogy mit csináljak, ha többet akarnék dolgozni, akkor abba kellene hagynom a sulit. :( Teljesen kétségbe vagyok esve, esetleg valaki volt hasonló cipőben?


2016. jan. 10. 19:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Milyen városban laksz?
2016. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de akármit is teszel, ha netán vénségükre megbetegszenek, egy pohár vizet se jusson eszedbe adni akármelyiknek is. A temetésükre pedig nem kell elmenni, a költségekbe sem kell beszállni.
2016. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

"Meg hát érzem én is rajtuk, hogy teher vagyok számukra."


Adsz haza a fizetésedből? Mert ha eddig nem tetted, akkor talán meg tudnád beszélni velük, hogy x összeget hazaadsz és akkor maradhatnál?

2016. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
De könyörgöm, mi ez, hogy nem óhajtja a saját gyerekét tovább támogatni, amikor iskolába jár, meg mellette dolgozik? Az ilyen egy mocskos féreg.
2016. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
De mi a bajuk veled?
2016. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%
És akkor ilyenkor hol vannak, azok akik szerint minden nő szüljön 3 gyereket minimum? Istenem... a szülőséget pszichológiai teszthez kötném, ha tehetném... Kérdező kitartást. Egy szobát talán tudsz bérelni valahol enyniből. Barátok?
2016. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Mi a bajuk veled?
2016. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan helyen laksz, ahol van kollégium, érdeklődj ott, vannak, ahol hajlandóak szobát / ágyat kiadni "külsősöknek" is. Olcsóbban és kényelmesebben kijönnél, mintha albit kellene fizetned.
2016. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
Mama esetleg van akinél lakhatnál ingyen?
2016. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
54%

Annyit tudsz, hogy nem lakást, hanem csak szobát bérelsz.

Dolgozol teljes munkaidőben és a sulit levelezőn folytatod.

Azért érdekelne, hogy miért alakult ez így. Gondolom, volt előzménye.

2016. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!