Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérhetném meg szépen a...

Hogy kérhetném meg szépen a szüleimet, hogy menjenek el itthonról?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a barátommal szeretnénk kicsit kettesben itthon lenni, de nem tudom hogy mondjam a szüleimnek. Mindenfélekeppen szeretném, hogy tudjàk, Vele vagyok itthon, de mégsem akarok bunkó lenni és egy ilyen 'hé muter huzzatok má' el itthonrol pls' szoveget benyomni, mert az elegge undorito es gaz lenne. szerintetek hogy kerdezzem meg öket kedvesen?

2015. márc. 18. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de nem hiszem, hogy szándékukban állna a 15 éves lányukat a barátjával kettesben hagyni a lakásukban. Tudják, mire használnátok az időt. A legjobb esélyed, ha egyszer maguktól mennek valahova kettesben, és te felveted, hogy addig áthívod a barátodat.
2015. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen akartam írni, hogy tudom, hogy jönnek majd a '15 evesen meg kicsi vagy te ehhez' meg hasonlok. Semmi hátsó szándékunk nincs, csak kettesben lenni,mert azt az utcán nagyon nem lehet.. ritka mikor nincsenek itthon a szuleim hetvegeken.. de mindegy azert koszi
2015. márc. 18. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Bizony... 15 évesen még apa kicsi lánya vagy... Ha eléjük állsz hogy szeretnél egyedül maradni a barátoddal be fognak rágni és onnantól kezdve megfigyelés alá kerültök.
2015. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz vele semmit csinàlni, nem mindegy hogy otthon vannak-e vagy Sem?
2015. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nincs saját szobád, ahol nem zavar senki titeket?
2015. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem inkább támogatni kéne a gyerek őszinteségét, nem fenyegetni. Akkor majd inkább a bokrost meg a buszmegállót választja.

Kérdező! Ismered a szüleidet, vajon hogyan reagálnának? Nehogy berágjanak, akkor inkább várjatok a kettesben levéssel.

2015. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

A saját szobád nem elég hozzá, az egész lakás kell?

Fiúhoz nem lehet menni?

Nálunk úgy volt hogy mindig hozzánk jöttünk, mert engem a lány apja nem nézett jó szemmel. Persze voltunk párszor náluk is.

Én mondjuk ha kellett volna a ház csak annyit csináltam volna hogy itt van x ezer forint, menjetek, vacsorázzatok meg valahol, üljetek be moziba, aztán senki sincs útban senkinek. De egy fiúnak könnyebb szerintem, vele olyan sok "rossz" nem történhet.

2015. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szia. Szerintem őszintén kérdezz rá, de előre felkészítelek, ha egészségesen gondolkodó szülők, csak mosolyognak egyet és nem fogják megengedni...

Amikor én voltam ilyen idős, nekünk sem engedték ezt, ma meg is értem. Ja, mi nem szexeltünk, ha esetleg ez is szóba került, nem tudom, mi csak dumáltunk, de ha a szülők mentek el otthonról, mi mentünk sétálni, volt hogy esőben... meg is mondták az okot, nem akarják, hogy egy számukra idegen legyen a lakásukban, és meg is értem. Ma már én is szülő vagyok, és épp így nem engedném, mert az én lakásom az én intim területem, ahol értékek is vannak, és nem érezném jól magam, ha valaki, akit nem ismerek, ott tartózkodna, amikor én nem. Ennyi. (nem, nem gondolok senkit lopósnak, de simán nem adok még esélyt sem senkinek, hogy bajba keveredjen, mer ha eltűnik valamim, mire gondolok először???)

2015. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az a veszély nem fenyeget, hogy megfigyelés alá kerüljünk, mert nagy a távolság köztünk.. alig tudunk találkozni és éppen ebből kifolyólag szeretnék vele kettesben lenni, mert panelban lakunk még ha csukva van az ajtóm akkor is minden kihallatszik. mindketten zárkózottabbak lennénk szülők előtt. és azért nem tudom, hogy hogy reagálnának a szüleim, mert ő a masodik barátom és ilyet mêg sosem kérdeztem... egy próbát megér majd max azt mondják nem.
2015. márc. 18. 17:26
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Van zsebpénzed? Lehet hogy meg kellene őket lepni mozi vagy színházjeggyel. Sokkal elegánsabb megoldás, mintha csak azt kérnéd tőlük hogy kóboroljanak kinn a szélben amíg ti ketten benn romantikáztok.

Egyébként lehet hogy ha nem szexre akarjátok felhasználni azt az időt nektek lehetne beülni valahova ahol együtt lehettek.

2015. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!