Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözhetnék el itthonról?

Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs szakmám csak érettségim. Szeretnék továbbtanulni, de tavaly kiderült, hogy súlyos beteg vagyok ezért kihagytam egy évet. A pontjaim alapján valószínű nem fognak felvenni idén...úgyhogy jövőre újrateszem a felvételi tárgyakat. (2db emelt érettségiről van szó, az alap tárgyaim 5-sek)

Az a lényeg, hogy úgy érzem amíg itt lakom, a szüleimmel, addig semmi sem fog sikerülni. Egyrészt nehéz a betegségem miatt, mert sok mindenben hátráltat, másrészt ők sem támogatnak, sőőőt még vissza is húznak.

Nem szeretek itt lakni, idegesítenek, nem támogatnak, kinevetnek, nem értenek meg a szüleim.

Hogyan tudnék elköltözni itthonról? Van egyáltalán esély rá? Ha itt maradok bele fogok őrülni!


2015. máj. 25. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
El se hinnéd, de pénz kell hozzá.
2015. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
na nem mondod, és van rá esélyem, hogy csak egy érettségivel, betegen találjak egy jól fizető állást, ami mellett még tanulnék is?
2015. máj. 25. 13:13
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Munkát keresel. Olyant, amivel fenn tudsz tartani egy lakhelyet, és a mindennapi életedet.
2015. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
mert szerintem kevés rá az esély! Ezért kértem tanácsot.
2015. máj. 25. 13:15
 5/25 A kérdező kommentje:

igazából bíztatásra vágytam, hogy sikerülhet így is.

Köszi az utolsónak

2015. máj. 25. 13:19
 6/25 anonim ***** válasza:
3%
hát érettségi nélkül legfeljebb három műszakos gyári munkát kaphatsz 60-80 ezerért, amiből nem tudsz élni, tanulni és egy albit fenntartani.
2015. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

van érettségim! Az alaptárgyak ötösek(magyar,matek,töri,angol, megy a biosz is!

de van felvételi tárgyam ( biosz és kémia) ami nem lett elég jó a százalék miatt így újra kell csinálmom ahogy, hogy felvegyenek

2015. máj. 25. 13:24
 8/25 A kérdező kommentje:
*csinálnom, ahhoz
2015. máj. 25. 13:24
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is, hogy fizikai munkát nem végezhetek, és nem is tudnék. Irodába, elvileg mehetnék, ha csak érettségi kell és nyelvvizsga (német és angol középfokom van). De ha jövőre felvesznek, nem hiszem hogy amrad időm a tanulás mellett a munkára. Igy viszont nem birom tovább... kell valami megoldás!:(
2015. máj. 25. 13:26
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Biztatást ne várj, érettségivel ez sajnos szinte lehetetlen. A hamis biztatással semmire sem mennél.


Tanulni kell, az a legfontosabb most.

2015. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!