Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Mi a megoldas?...

Mit tehetnek? Mi a megoldas? Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Egy dolog hogy a szuleim fizetik a fosulimat, de ad ez nekik eleg okot arra hogy keresztbe/hosszaba buntessenek mert ket vizsgamat nem a legelso vizsgaidoszakban tettem le? Sosem nem is volt jo kapcsolatom a szuleimmel, szerintem egyszeruen csak utalnak, mert mindenbe, es szo szerint mindenbe beleszolnak amit csinalok! Sokszor fenyegedtek is hogy ha nem tanulok elvisznek a bolondhazba meg ilyenek. En tenyleg igyekszem mindent kontroll alatt tartani, aztan jonnek ok es beleszolnak hogy hogy gondoltam en ezt igy csinalni! Ha mondjuk barmi kis aprocska hibat vetek, nem tudja nyugodt hangnemben megbeszelni hanem ordibal ram es ha rossz kedve van buntetest is ad!

Az utobbi idoben arra gondoltam nem birom ezt igy tovabb, kiiratkozok a fosulibol, es elmegyek dolgozni, kikoltozok a csaladi hazbol es elkezdem az eletemet. Vagy pedig megprobalkozok ujra egy fosulival vagy egyetemmel! Mar probaltam beszelgetni a szuleimmel a font emlitett problemakrol, de az lett a vege hogy mindent folhanyott amit idaig ertem tett, mintha megbanta volna, es eleg sulyos buntetest is kaptam!



2016. jan. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Feltalálták már a diákhitelt, meg esetleg a levelező szakot, így nem muszály otthagyni az egyetemet. És különben arról sem kell tudniuk, hogy mikor vizsgázol, vagy sikerült-e.
2016. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félig jól látod, kénytelen vagy magad mögött hagyni a "szülői házat", de a főiskola abbahygásától óva intelek, aut később tuti megbánnád. Ha nem vagy esélyes ösztöndíjra, akkor fizesd diákhitelből inkább, de ne hagyd most már abba! Haza meg ne menj többet, szüleid nem normálisak.
2016. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jol mondod, a gond csak ott van hogy ok a neveloszuleim, es papir van arrol hogy 26 eves koromig nem mehetek ki abbol a hazbol, maskepp mar reg elhuztam volna a francba... A sulimat most ok fizetik, de nem eri meg nekem azert a sok stresszer, ideskedesert menni iskolaba, akarhogyan hangzik de nem erdemes ugy mennem suliba hogy ok fizetik mert mindig folhanyjak!
2016. jan. 17. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt vagy még kérdező? Mi történt veled azóta?
2023. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!