Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar engedni a...

Miért nem akar engedni a párom? Nekem kéne változtatnom a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon mélyponton vagyok mindenhogyan lelkiekben. Itthon, anyukám erőltetése további tanulás terén, holott nem szeretném már. Párom, aki azon győzködik hogy költözzek hozzá (szüleihez) határ közelbe Vajdaságba (távkapcs. 5 éve). Igen, szeretnék összeköltözni vele, de most hogy ő ott akarja hagyni a munkahelyét mert felőrli az idegeit, és ott 0 munka, én nem akarok a szülei nyakán élni, illetve felajánlotta hogy ő eltart engem. Én azt mondtam dolgozni akarok, azt mondta rendben, ha találok ott kint. Szörnyen mérges vagyok mindenkire, de csak rajtam áll.

Már napok óta csak a negatív feszültség van körülöttem ezek miatt. Régebben beszéltünk, hogy beköltöznénk Mao-ra mert az állampolgárságért beadta a papírokat, így esetleg albérlet. Azt mondta abban az esetben, ha nem találna ott munkát.


2016. jan. 18. 16:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hozzátenném hogy azért is szeretné nagyon, mert az a ház az övé, ő örökösödése minden ami ott van. Ezért mondta nekem, hogy sokkal könnyebb lenne így mert ott minden meg lenne adva nekünk. Én ezt megértettem, de akkor sem úgy megy ahogy ő azt olyan szépen elképzelte, hogy majd 4-en egymás mellett vígan elélünk. Amikor megkérdeztem mégis meddig akarná csinálni ha esetleg vérre menő veszekedések lennének pl egy szappan miatt?

Nem tudom, nem buta ember a párom, csak egyszerűen nagyon makacs és a fejébe vette ezt... :D

2016. jan. 18. 19:12
 12/15 anonim ***** válasza:
71%

Érthető, ha otthon akar maradni, ott bármi történik, ott vannak a szülei, időlegesen megoldják a problémákat,erre viszont nem lehet hosszútávon építeni,pláne egy nővel.

Azt is aláírom, a legjobb otthon.

Az örökségnek ehhez semmi köze,ha Kambodzsában laknátok, akkor is ő örökölne, ez gyenge érv.

Magyarázd el neki,közös életet szeretnél,szeretnétek,ehhez kell némi kockázatot is vállalnia.

2016. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem meggyőzni őt és érvekkel alátámasztani. Attól félek ha nem jutunk dűlőre akkor nem lesz jobb a helyzet. Én elhagynék itthon mindent, nem érezném magam jobban ott ha ezek a gondok lennének a fejem fölött.
2016. jan. 18. 19:32
 14/15 anonim ***** válasza:

oké hogy örökség de attól az még pénzbe kerül hogy akarja fenntartani magát arra számolni hogy majd a szülei mindkettötöket eltartják kicsit meredek,

jön egy betegség a baba mégis mit csináltok a világvégén

évekig ott lesztek pénz nélkül még csak vissza se tutok költözni

2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne menj Vajdasagba! Onnan szarmazom, szarabb ott a helyzet, mint Magyarorszagon...
2016. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!