Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesito anyu....

Annyira idegesito anyu. Rosszat akar?

Figyelt kérdés

Tesom lanya egy idos velem, vagyis 1 evv idosebb es egyetemre jar.

Filologiat tanul.

Anyu meg tesom az egbe emelik hogy milyen okos meg hogy egyetemre jar stb

. Hogy nem mindenkit vesznek fel filologiara, meg egyetemre..

engem meg lenez.

En iden erettsegizem es tanito szakra szeretnek menni NyME-re, de anyu allandoan azt vagja a fejembez hogy az csak egy foiskola nem egyetem.

, ne nagyzoljak stb..

Soha nem nagyzoltam csak idegesit hogy tesom lanya az okos, az ugyes,en meg ugy levagyok nezve mint az allat.

Pedig jarok magyar felkeszitesre is hogy jol sikeruljon erettsegi, de anyu iszonyatosan lenez.. es mintha nem orulne hogy tovabb akarok tanulni...

Most is lesz nyilt nap egyetemen amire elszeretnek menni..illetve elkene, de azt mondta o egy kani garast nem ad azert hogy elmenjek..

Nem igazan tamogat

.


2015. nov. 10. 22:53
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
* evvel
2015. nov. 10. 22:55
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
nem értem a különbséget, mindketten éhen fogtok halni a munkabéretekből, bár neked talán nagyobb esélyed lesz a tanítóival egy határozott idejű közalkalmazotti munkaviszonyt megcsípni valami világvégi faluban
2015. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
bár mondjuk ilyen helyesírással és nyelvtannal nem erőltetném a tanítóképzőt, hamar kivágnak
2015. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Telefonrol irok, es kapkodva.....

Nincs a helyesirasommal semmi baj

2015. nov. 10. 23:01
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

miert nem keresel olyan iskolat amivel elore is lehet jutni az eletben.


hacsak nem elethivatasod tanitonak lenni.

2015. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
4%

De várj, akkor a tesód hány eves?

Es a filozófia mitől olyan hű, de jo szak?

Attól utána mit tud kezdeni?


3. Az is lehet, hogy a telefonja javítja ki neki néhol....

2015. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Egyszeruen nem tudok jobbat kitalalni...

Annyi minden erdekel, hogy nem tudom mi lenne a helyes.

melyiket valasszam

Igy maradtam tanitonal,kozeli egyetem, nem veszes a tandij, ds szeretem a gyerekeket...

2015. nov. 10. 23:07
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

legyél csak tanító, ha azt a akarod, nagyon szép hivatás.

Nem értem, ezt a "nem támogatást" meg erőltetést másra, ezzel boldogtalanná tehetnek téged. Van-e esetleg egy tanárod, akivel ezt meg tudnád beszélni? kérd a segítségét! Mondd el, hogy úgy érzed, máshová akarnak erőltetni, te pedig tanító szeretnél lenni. Ne hasonlítsd magad máshoz, ne törődj, ha máshoz hasonlítanak. Te te vagy, és koncentrálj a feladataidra. Drukkolok neked, így ismeretlenül is.

2015. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Tesom 40 eves

anyu 61 eves..

Es unokahugom FILOLOGIAT tanul,nem filozofiat :))

Es nem tudom miert olyan hu de jo szak mert egy tanitoival ellehet helyezkedni azert.. de egy filologiaval gozom nincs hogy hova mehet majd...

2015. nov. 10. 23:09
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

"Egyszeruen nem tudok jobbat kitalalni..."


Informatika, mernoki palyak tomkelege, orvosi, de a tanitonal meg a kozgazdasz is jobb... Tanulj meg kivaloan angolul + meg egy nyelvet jol, vegezz egy normalis egyetemet, es 10 ev mulva csak rohogni fogsz a csaladon.

2015. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!