Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös email? Jó az, ha egy...

Holnaptegnapja kérdése:

Közös email? Jó az, ha egy család tagjai közös e-mailt használnak? Vagy esetleg nem is családtagjai egymásnak, de mégis?

Figyelt kérdés

#Közös.
2016. jan. 24. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeség. Mindenkinek kell a privát szféra.
2016. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem. Pároknál láttam ilyet, de ott sem tartom jó ötletnek. Ahogy a közös facebook profilt sem. Legyen az embernek ennyi magánszférája.
2016. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ, hogy mi az e-mail cím :)

Mert gondolom, hogy akkor nem a nevetek.

xycsalad@gmail.com meg baromi hülyén hangzik, ha pl. hivatalos helyen, munkával kapcsolatban kell megadni valakinek, pl. egy üzleti partnernek, vagy állásinterjún.

Ha kizárólag csak magán dolgokra használjátok, akkor lehet jó.

De mivel tök ingyen van, nem látom akadályát annak, hogy ne lehessen mindenkinek külön.

2016. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

Aktuális.

Épp a héten vettem észre, hogy a főnököm a feleségével közös e-mail cimet használnak.

A közös dolgoknak abszolút nem tartom butaságnak, meg amúgy ha nincs mit titkolni, akkor nem mindegy?

2016. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Páromnak veszek valamit neten ami meglepetés :P akkor azt jobb nem tudnia.

Vagy legjobb barátnő privát problémáját osztja meg velem. Páromra az sem tartozik pl.

Prviát élet mindenkinek kell.

2016. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk van egy olyan email címünk. Azzal vagyunk regisztrálva webshopokba, pizzériákba (plusz egyéb ételrendelő oldalakra), rtl mostra és hasonló helyekre.

Sok spamtől megvédi a magán és hivatalos célra használt email fiókjainkat.

De annak nem sok értelmét látom, hogy 4 ember kapja egy fiókba az üzeneteit. Bele is őrülnék, ha órákon keresztül kéne kibogarásznom a nekem érkező leveleket.

2016. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tisztelt # 4/4!


Szerintem (mint az előtted válaszolóknak).


"Mindenkinek van saját" élete.

Szerintem is.

:)

Ez örökké tabu. (énszerintem is, köszönöm a megerősítést, csak valaki(k)vel ezt szerettem volna független kívülállóként megerősíteni)

Minden valaki(k)nek köszönet a válaszért.


# 4/4

A Te verziód is ettől működhet persze.

Ám.

Közös email még az üzemi főnökkel.

Az szerintem azért elég ciki.

Ha csak nincs benne valami susmus :D

2016. jan. 24. 16:02
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

A közös ügyekre legyen közös email, de legyen külön-külön is.

Sőt, nekem egymagamnak van kb. 6 emailcímem. Külön van a banki-, üzleti ügyeknek, külön az online játékoknak, külön a közösségi oldalakhoz, külön van egy azért, mert sok webáruháznál kötelező regisztrálni, úgyhogy a spam-nek és egyéb szemétnek kell. Tehát érdemes még személyenként is több kategóriát létrehozni, az meg végképp értelmetlen, ha mindenkinek minden szemete egy címre megy.

2016. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is van vagy 6 mail címem, amit használok is, és meg több is, de az csak a Picassa miatt.
2016. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ez kicsit olyan, mint a közös facebook. Ilyet látok az az érzésem, hogy ezek már megszüntek önálló emberként létezni.
2016. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!