Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom sokkal gazdagabb...

Bebe2345 kérdése:

A barátom sokkal gazdagabb családból jött mint én, mi ahhoz képest szegények vagyunk. Félek, hogy emiatt talán lenéz, szégyellem magam amiért én nem vagyok úgymond "hozzávaló", hanem szegény. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Hana Yori Dango :P
2016. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
sulyos önértékelési problémád lehet
2016. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

ha attol felsz, hogy a parod nez le emiatt, akkor azt nem tudom megerteni. ( az mas lenne, ha a parod csaladjanak velemenyetol tartanal, bar az se lenne jogos felelem, hiszen gondolhatnak amit akarnak, amig a parod veled van.)

miert nezne le? van ennek valami jele, vagy csak kepzelegsz?

2016. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem csak olyan rossz hogy ő bármit megvesz nekem én pedig nem tudom azt ugyan ugy viszonozni,ja és nem mutat be a szüleinek pedig már majdnem egy éve együtt vagyunk..
2016. jan. 26. 20:43
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Tudod ezt beszéld vele at csak az segit. Mondd el neki amit leírtál.
2016. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
hagyd ott a fenébe,keress egy szegény legényt.
2016. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%

" Szerintetek?"

Szerintem ez egy kamukérdés.

2016. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Bár nálunk ez pont fordítva van, de én sosem néztem le a párom emiatt, sőt!

A mi családunk elég rideg és ezt főleg a pénznek köszönhetjük (most ebbe nem mennék bele,hogy miért), párom családja viszont nagyon közvetlen, olyan családias náluk a hangulat, jobban is szeretek náluk lenni és az ő szüleinek jobban megnyílok, mint a sajátjaimnak...

Szerintem emiatt ne aggódj és ezt a barátoddal beszéld meg! :)

2016. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Remelem o is ilyen buta, akkor sose valltok kulon.

Szemelyisegetek miatt vagytok egymassal vagy nem? Ha nem, nem m1? Nem Is kapcsolat... Ha igen, nem emiatt fog lenezni de ha nem ilyen sotet, agyi hianyossagaid miatt se fog.

2016. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Mi is szegényebbek vagyunk, de szerintem ha van saját szobád ahova be tudtok menni akkor nem fog semmit gondolni. Nekem nincs sajátom, félek is, hogyha lesz barátom akkor mit mondjak neki, hogy miért nem tudom hozzánk elhívni. Egyébként nem hiszem, hogy azt lesné, hogy mi van nektek otthon, milyen drága berendezések meg hasonlók. Ha szeret akkor a legkevésbé se fogja izgatni.
2016. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!